Calendari

Primera Volta
Jornada 1 2017-10-08
Vilamalla, F.C. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Descansa a Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Pª Unionista Figueres A Peralada, C.F. A Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Base Roses, C.F. A Llançà, C.E. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Juncaria, C.E. A Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Roses, A.E. A Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Aro, C.E. A Descansa b Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Base L'empordanet C.F. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Albons Dissabte 12:15h
Jornada 2 2017-10-15
Figueres, U.E. B Base L'empordanet C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10:00h
Descansa a Vilamalla, F.C. A - Desconegut - Dissabte
Peralada, C.F. A Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Llançà, C.E. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. A Base Roses, C.F. A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Palamos C Esplais, C.F. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Roses, A.E. A - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Aro, C.E. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Jornada 3 2017-10-22
Figueres, U.E. B Descansa a Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10:00h
Vilamalla, F.C. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Llançà, C.E. A Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Pª Unionista Figueres A Juncaria, C.E. A Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Base Roses, C.F. A Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Descansa b Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Roses, A.E. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Base L'empordanet C.F. A Aro, C.E. A Jugat Municipal Albons Dissabte 12:15h
Jornada 4 2017-10-28
Descansa a Base L'empordanet C.F. A - Desconegut - Dissabte
Peralada, C.F. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Perelada Dissabte 10 h
Llançà, C.E. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. A Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Palamos C Pª Unionista Figueres A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Base Roses, C.F. A - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Esplais, C.F. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Roses, A.E. A Jugat Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Jornada 5 2017-11-04
Descansa a Peralada, C.F. A - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B Llançà, C.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10 h
Vilamalla, F.C. A Juncaria, C.E. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Pª Unionista Figueres A Descansa b Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Base Roses, C.F. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Aro, C.E. A Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Base L'empordanet C.F. A Roses, A.E. A Jugat Municipal Albons Dissabte 12:15h
Jornada 6 2017-11-11
Peralada, C.F. A Base L'empordanet C.F. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Llançà, C.E. A Descansa a Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. A Figueres, U.E. B Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12 h
Fundacio Esportiva Palamos C Vilamalla, F.C. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Escola Futbol Sant Feliu C - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Pª Unionista Figueres A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Roses, A.E. A Esplais, C.F. A Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Jornada 7 2017-11-18
Peralada, C.F. A Llançà, C.E. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Descansa a Juncaria, C.E. A - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10 h
Vilamalla, F.C. A Descansa b Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Pª Unionista Figueres A Aro, C.E. A Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Base Roses, C.F. A Roses, A.E. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Base L'empordanet C.F. A Esplais, C.F. A Jugat Municipal Albons Dissabte 12:15h
Jornada 8 2017-11-26
Llançà, C.E. A Base L'empordanet C.F. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. A Peralada, C.F. A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Palamos C Descansa a Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Figueres, U.E. B Jugat - Desconegut - Diumenge 10 h
L'Escala, F.C. A Vilamalla, F.C. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Roses, A.E. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Jornada 9 2017-12-03
Llançà, C.E. A Juncaria, C.E. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Peralada, C.F. A Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Descansa a Descansa b - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B L'Escala, F.C. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dimecres 18 h
Vilamalla, F.C. A Aro, C.E. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Roses, A.E. A Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Pª Unionista Figueres A Esplais, C.F. A Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Base L'empordanet C.F. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Albons Dissabte 12:15h
Jornada 10 2017-12-17
Juncaria, C.E. A Base L'empordanet C.F. A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Palamos C Llançà, C.E. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Peralada, C.F. A - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Descansa a Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Castell d'Aro Dissabte 11.30 h
Roses, A.E. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Base Roses, C.F. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Jornada 11 2018-01-14
Juncaria, C.E. A Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Llançà, C.E. A Descansa b Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Peralada, C.F. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Descansa a Aro, C.E. A - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B Roses, A.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10 h
Vilamalla, F.C. A Esplais, C.F. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Base L'empordanet C.F. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal Albons Dissabte 12:15h
Jornada 12 2018-01-20
Fundacio Esportiva Palamos C Base L'empordanet C.F. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Juncaria, C.E. A - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Llançà, C.E. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Roses, A.E. A Descansa a Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 12 h
Base Roses, C.F. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Pª Unionista Figueres A Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Jornada 13 2018-01-27
Fundacio Esportiva Palamos C Descansa b Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Juncaria, C.E. A L'Escala, F.C. A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Llançà, C.E. A Aro, C.E. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Peralada, C.F. A Roses, A.E. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Descansa a Esplais, C.F. A - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B Base Roses, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10 h
Vilamalla, F.C. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Base L'empordanet C.F. A Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Municipal Albons Dissabte 12:15h
Jornada 14 2018-02-03
Base L'empordanet C.F. A Descansa b Municipal Albons Dissabte 12:15h
L'Escala, F.C. A Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Juncaria, C.E. A Jugat Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Roses, A.E. A Llançà, C.E. A Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Base Roses, C.F. A Descansa a Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Pª Unionista Figueres A Figueres, U.E. B Jugat Pelai Buixó Dissabte 15.30 h
Escola Futbol Sant Feliu C Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Jornada 15 2018-02-17
Descansa b L'Escala, F.C. A - Desconegut - Dissabte
Fundacio Esportiva Palamos C Aro, C.E. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Juncaria, C.E. A Roses, A.E. A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Llançà, C.E. A Esplais, C.F. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Peralada, C.F. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Descansa a Pª Unionista Figueres A - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11 h
Vilamalla, F.C. A Base L'empordanet C.F. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Segona Volta
Jornada 16 2018-02-24
Figueres, U.E. B Vilamalla, F.C. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10 h
Descansa a Escola Futbol Sant Feliu C - Desconegut - Dissabte
Peralada, C.F. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Llançà, C.E. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. A Esplais, C.F. A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Palamos C Roses, A.E. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Aro, C.E. A - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Base L'empordanet C.F. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Jornada 17 2018-03-03
Base L'empordanet C.F. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Albons Dissabte 11 h
Vilamalla, F.C. A Descansa a Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Peralada, C.F. A Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Pª Unionista Figueres A Llançà, C.E. A Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Base Roses, C.F. A Juncaria, C.E. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Roses, A.E. A Descansa b Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Aro, C.E. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Jornada 18 2018-03-10
Descansa a Figueres, U.E. B Jugat - Desconegut - Dissabte
Peralada, C.F. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Llançà, C.E. A Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Palamos C Base Roses, C.F. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Esplais, C.F. A - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Roses, A.E. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Base L'empordanet C.F. A Jugat Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Jornada 19 2018-03-17
Base L'empordanet C.F. A Descansa a Municipal Albons Dissabte 12:15h
Figueres, U.E. B Peralada, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10 h
Vilamalla, F.C. A Llançà, C.E. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Juncaria, C.E. A Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Pª Unionista Figueres A Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Base Roses, C.F. A Descansa b Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Roses, A.E. A Aro, C.E. A Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Jornada 20 2018-03-24
Peralada, C.F. A Descansa a Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Llançà, C.E. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Llançà Diumenge 10 h
Juncaria, C.E. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Palamos C Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Pª Unionista Figueres A - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Base Roses, C.F. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Esplais, C.F. A Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Roses, A.E. A Base L'empordanet C.F. A Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Jornada 21 2018-04-07
Base L'empordanet C.F. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal Albons Dissabte 12:15h
Descansa a Llançà, C.E. A - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B Juncaria, C.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 9.45 h
Vilamalla, F.C. A Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Descansa b Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Pª Unionista Figueres A L'Escala, F.C. A Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Base Roses, C.F. A Aro, C.E. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Roses, A.E. A Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Jornada 22 2018-04-15
Llançà, C.E. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. A Descansa a Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Palamos C Figueres, U.E. B Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10.20 h
Descansa b Vilamalla, F.C. A - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Roses, A.E. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Base L'empordanet C.F. A Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Jornada 23 2018-04-21
Base L'empordanet C.F. A Llançà, C.E. A Jugat Municipal Albons Dissabte 12:15h
Peralada, C.F. A Juncaria, C.E. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Descansa a Fundacio Esportiva Palamos C - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B Descansa b Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10:00h
Vilamalla, F.C. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Aro, C.E. A Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Pª Unionista Figueres A Roses, A.E. A Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Base Roses, C.F. A Esplais, C.F. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Jornada 24 2018-04-29
Juncaria, C.E. A Llançà, C.E. A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Palamos C Peralada, C.F. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Descansa a - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Figueres, U.E. B Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 15 h
Aro, C.E. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Roses, A.E. A Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Base Roses, C.F. A Base L'empordanet C.F. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Jornada 25 2018-05-05
Base L'empordanet C.F. A Juncaria, C.E. A Municipal Albons Dissabte 12:15h
Llançà, C.E. A Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Peralada, C.F. A Descansa b Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Descansa a L'Escala, F.C. A - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B Aro, C.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10:00h
Vilamalla, F.C. A Roses, A.E. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Esplais, C.F. A Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Pª Unionista Figueres A Base Roses, C.F. A Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Jornada 26 2018-05-12
Fundacio Esportiva Palamos C Juncaria, C.E. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Descansa b Llançà, C.E. A - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Peralada, C.F. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Descansa a Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Roses, A.E. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Mas Oliva Diumenge 10 h
Esplais, C.F. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Base Roses, C.F. A Escola Futbol Sant Feliu C Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Pª Unionista Figueres A Base L'empordanet C.F. A Jugat Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Jornada 27 2018-05-19
Base L'empordanet C.F. A Fundacio Esportiva Palamos C Jugat Municipal Albons Dissabte 12:15h
Juncaria, C.E. A Descansa b Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Llançà, C.E. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Peralada, C.F. A Aro, C.E. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Descansa a Roses, A.E. A - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B Esplais, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10 h
Vilamalla, F.C. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Jornada 28 2018-05-26
Descansa b Fundacio Esportiva Palamos C - Desconegut - Dissabte
L'Escala, F.C. A Juncaria, C.E. A Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Llançà, C.E. A Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Roses, A.E. A Peralada, C.F. A Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Descansa a Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Base Roses, C.F. A Figueres, U.E. B Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Pª Unionista Figueres A Vilamalla, F.C. A Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Base L'empordanet C.F. A Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Jornada 29 2018-06-02
Descansa b Base L'empordanet C.F. A - Desconegut - Dissabte
Fundacio Esportiva Palamos C L'Escala, F.C. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 12:45h
Juncaria, C.E. A Aro, C.E. A Municip Alalbert Gurt Diumenge 12:00h
Llançà, C.E. A Roses, A.E. A Municipal Llançà Diumenge 10:00h
Peralada, C.F. A Esplais, C.F. A Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Descansa a Base Roses, C.F. A - Desconegut - Dissabte
Figueres, U.E. B Pª Unionista Figueres A Estadi Municipal de Figueres Diumenge 10:00h
Vilamalla, F.C. A Escola Futbol Sant Feliu C Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 11:30h
Jornada 30 2018-06-10
L'Escala, F.C. A Descansa b Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Aro, C.E. A Fundacio Esportiva Palamos C Municipal Castell d'Aro Dissabte 11:30h
Roses, A.E. A Juncaria, C.E. A Municipal Mas Oliva Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. A Llançà, C.E. A Municipal Castelló d'Empúries Dissabte 10:30h
Base Roses, C.F. A Peralada, C.F. A Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Pª Unionista Figueres A Descansa a Pelai Buixó Diumenge 10:30h
Escola Futbol Sant Feliu C Figueres, U.E. B Municipal Vilartagues Dissabte 11:00h
Base L'empordanet C.F. A Vilamalla, F.C. A Municipal Albons Dissabte 12:15h