Calendari

Primera Volta
Jornada 1 2017-10-07
Roses, A.E. B Vila-Sacra, U.E. A Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Peralada, C.F. B Jugat Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Llançà, C.E. B Palau Saverdera Club de Futbol A Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Base Roses, C.F. A Vilamalla, F.C. B Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
La Jonquera, U.E. A Juncaria, C.E. B Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Cadaques, U.D. A Descansa A Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. C Borrassa, F.C. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Esplais, C.F. B Navata Cf B Jugat Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Jornada 2 2017-10-15
Vila-Sacra, U.E. A Esplais, C.F. B Jugat Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Peralada, C.F. B Roses, A.E. B Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Palau Saverdera Club de Futbol A Pª Unionista Figueres A Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Vilamalla, F.C. B Llançà, C.E. B Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. B Base Roses, C.F. A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Descansa A La Jonquera, U.E. A - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Cadaques, U.D. A Jugat Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Figueres, U.E. C Jugat Municipal Navata Dissabte 10.30 h
Jornada 3 2017-10-22
Vila-Sacra, U.E. A Peralada, C.F. B Jugat Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Palau Saverdera Club de Futbol A Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Vilamalla, F.C. B Jugat Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Llançà, C.E. B Juncaria, C.E. B Jugat Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Base Roses, C.F. A Descansa A Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
La Jonquera, U.E. A Borrassa, F.C. A Jugat Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Cadaques, U.D. A Navata Cf B Jugat Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
Esplais, C.F. B Figueres, U.E. C Jugat Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12.30 h
Jornada 4 2017-10-28
Peralada, C.F. B Esplais, C.F. B Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Palau Saverdera Club de Futbol A Vila-Sacra, U.E. A Jugat Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Vilamalla, F.C. B Roses, A.E. B Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. B Pª Unionista Figueres A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Descansa A Llançà, C.E. B - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B La Jonquera, U.E. A Jugat Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Cadaques, U.D. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13 h
Jornada 5 2017-11-04
Peralada, C.F. B Palau Saverdera Club de Futbol A Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A Vilamalla, F.C. B Jugat Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Juncaria, C.E. B Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Descansa A Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Llançà, C.E. B Borrassa, F.C. A Jugat Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Base Roses, C.F. A Navata Cf B Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
La Jonquera, U.E. A Figueres, U.E. C Jugat Municipal La Jonquera Dissabte 12 h
Esplais, C.F. B Cadaques, U.D. A Jugat Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Jornada 6 2017-11-12
Palau Saverdera Club de Futbol A Esplais, C.F. B Jugat Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Vilamalla, F.C. B Peralada, C.F. B Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. B Vila-Sacra, U.E. A Jugat Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Descansa A Roses, A.E. B - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Llançà, C.E. B Jugat Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Base Roses, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 12 h
Cadaques, U.D. A La Jonquera, U.E. A Jugat Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
Jornada 7 2017-11-19
Palau Saverdera Club de Futbol A Vilamalla, F.C. B Jugat Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Peralada, C.F. B Juncaria, C.E. B Jugat Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A Descansa A Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Borrassa, F.C. A Jugat Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Navata Cf B Jugat Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Llançà, C.E. B Figueres, U.E. C Jugat Municipal Llançà Dissabte 12.15 h
Base Roses, C.F. A Cadaques, U.D. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Esplais, C.F. B La Jonquera, U.E. A Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Jornada 8 2017-11-26
Vilamalla, F.C. B Esplais, C.F. B Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. B Palau Saverdera Club de Futbol A Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Descansa A Peralada, C.F. B - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Vila-Sacra, U.E. A Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Roses, A.E. B Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Pª Unionista Figueres A Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Cadaques, U.D. A Llançà, C.E. B Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
La Jonquera, U.E. A Base Roses, C.F. A Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Jornada 9 2017-12-03
Vilamalla, F.C. B Juncaria, C.E. B Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Palau Saverdera Club de Futbol A Descansa A Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Peralada, C.F. B Borrassa, F.C. A Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A Navata Cf B Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Figueres, U.E. C Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Cadaques, U.D. A Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Llançà, C.E. B La Jonquera, U.E. A Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Esplais, C.F. B Base Roses, C.F. A Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Jornada 10 2017-12-17
Juncaria, C.E. B Esplais, C.F. B Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Descansa A Vilamalla, F.C. B - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Palau Saverdera Club de Futbol A Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Peralada, C.F. B Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Vila-Sacra, U.E. A Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Cadaques, U.D. A Roses, A.E. B Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
La Jonquera, U.E. A Pª Unionista Figueres A Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Base Roses, C.F. A Llançà, C.E. B Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Jornada 11 2018-01-14
Juncaria, C.E. B Descansa A Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Vilamalla, F.C. B Borrassa, F.C. A Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Palau Saverdera Club de Futbol A Navata Cf B Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Peralada, C.F. B Figueres, U.E. C Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A Cadaques, U.D. A Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B La Jonquera, U.E. A Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Base Roses, C.F. A Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Esplais, C.F. B Llançà, C.E. B Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Jornada 12 2018-01-20
Descansa A Esplais, C.F. B - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Juncaria, C.E. B Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Vilamalla, F.C. B Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Palau Saverdera Club de Futbol A Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Cadaques, U.D. A Peralada, C.F. B Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
La Jonquera, U.E. A Vila-Sacra, U.E. A Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Base Roses, C.F. A Roses, A.E. B Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Llançà, C.E. B Pª Unionista Figueres A Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Jornada 13 2018-01-27
Descansa A Borrassa, F.C. A - Desconegut - Dissabte
Juncaria, C.E. B Navata Cf B Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Vilamalla, F.C. B Figueres, U.E. C Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Palau Saverdera Club de Futbol A Cadaques, U.D. A Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Peralada, C.F. B La Jonquera, U.E. A Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A Base Roses, C.F. A Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Llançà, C.E. B Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Esplais, C.F. B Pª Unionista Figueres A Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Jornada 14 2018-02-04
Esplais, C.F. B Borrassa, F.C. A Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Navata Cf B Descansa A Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Juncaria, C.E. B Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Cadaques, U.D. A Vilamalla, F.C. B Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
La Jonquera, U.E. A Palau Saverdera Club de Futbol A Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Base Roses, C.F. A Peralada, C.F. B Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Llançà, C.E. B Vila-Sacra, U.E. A Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Pª Unionista Figueres A Roses, A.E. B Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Jornada 15 2018-02-17
Borrassa, F.C. A Navata Cf B Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Descansa A Figueres, U.E. C - Desconegut - Dissabte
Juncaria, C.E. B Cadaques, U.D. A Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Vilamalla, F.C. B La Jonquera, U.E. A Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Palau Saverdera Club de Futbol A Base Roses, C.F. A Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Peralada, C.F. B Llançà, C.E. B Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A Pª Unionista Figueres A Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Esplais, C.F. B Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Segona Volta
Jornada 16 2018-02-25
Vila-Sacra, U.E. A Roses, A.E. B Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Peralada, C.F. B Pª Unionista Figueres A Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Palau Saverdera Club de Futbol A Llançà, C.E. B Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Vilamalla, F.C. B Base Roses, C.F. A Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. B La Jonquera, U.E. A Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Descansa A Cadaques, U.D. A - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Figueres, U.E. C Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Esplais, C.F. B Municipal Navata Dissabte 10:30h
Jornada 17 2018-03-04
Esplais, C.F. B Vila-Sacra, U.E. A Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Roses, A.E. B Peralada, C.F. B Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Palau Saverdera Club de Futbol A Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Llançà, C.E. B Vilamalla, F.C. B Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Base Roses, C.F. A Juncaria, C.E. B Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
La Jonquera, U.E. A Descansa A Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Cadaques, U.D. A Borrassa, F.C. A Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. C Navata Cf B Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Jornada 18 2018-03-10
Peralada, C.F. B Vila-Sacra, U.E. A Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Palau Saverdera Club de Futbol A Roses, A.E. B Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Vilamalla, F.C. B Pª Unionista Figueres A Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. B Llançà, C.E. B Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Descansa A Base Roses, C.F. A - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A La Jonquera, U.E. A Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Cadaques, U.D. A Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Esplais, C.F. B Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Jornada 19 2018-03-18
Esplais, C.F. B Peralada, C.F. B Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Vila-Sacra, U.E. A Palau Saverdera Club de Futbol A Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Vilamalla, F.C. B Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Juncaria, C.E. B Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Llançà, C.E. B Descansa A Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Base Roses, C.F. A Borrassa, F.C. A Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
La Jonquera, U.E. A Navata Cf B Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Cadaques, U.D. A Figueres, U.E. C Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
Jornada 20 2018-03-25
Palau Saverdera Club de Futbol A Peralada, C.F. B Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Vilamalla, F.C. B Vila-Sacra, U.E. A Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. B Roses, A.E. B Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Descansa A Pª Unionista Figueres A - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Llançà, C.E. B Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Base Roses, C.F. A Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C La Jonquera, U.E. A Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Cadaques, U.D. A Esplais, C.F. B Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
Jornada 21 2018-04-08
Esplais, C.F. B Palau Saverdera Club de Futbol A Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Peralada, C.F. B Vilamalla, F.C. B Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A Juncaria, C.E. B Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Descansa A Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Borrassa, F.C. A Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Llançà, C.E. B Navata Cf B Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Base Roses, C.F. A Figueres, U.E. C Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
La Jonquera, U.E. A Cadaques, U.D. A Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Jornada 22 2018-04-15
Vilamalla, F.C. B Palau Saverdera Club de Futbol A Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Juncaria, C.E. B Peralada, C.F. B Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Descansa A Vila-Sacra, U.E. A - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Roses, A.E. B Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Pª Unionista Figueres A Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Llançà, C.E. B Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Cadaques, U.D. A Base Roses, C.F. A Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
La Jonquera, U.E. A Esplais, C.F. B Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Jornada 23 2018-04-22
Esplais, C.F. B Vilamalla, F.C. B Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Palau Saverdera Club de Futbol A Juncaria, C.E. B Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Peralada, C.F. B Descansa A Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A Borrassa, F.C. A Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Navata Cf B Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Figueres, U.E. C Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Llançà, C.E. B Cadaques, U.D. A Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Base Roses, C.F. A La Jonquera, U.E. A Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Jornada 24 2018-04-29
Juncaria, C.E. B Vilamalla, F.C. B Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Descansa A Palau Saverdera Club de Futbol A - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Peralada, C.F. B Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Vila-Sacra, U.E. A Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Roses, A.E. B Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Cadaques, U.D. A Pª Unionista Figueres A Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
La Jonquera, U.E. A Llançà, C.E. B Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Base Roses, C.F. A Esplais, C.F. B Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Jornada 25 2018-05-06
Esplais, C.F. B Juncaria, C.E. B Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Vilamalla, F.C. B Descansa A Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Palau Saverdera Club de Futbol A Borrassa, F.C. A Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Peralada, C.F. B Navata Cf B Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A Figueres, U.E. C Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Cadaques, U.D. A Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A La Jonquera, U.E. A Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Llançà, C.E. B Base Roses, C.F. A Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Jornada 26 2018-05-12
Descansa A Juncaria, C.E. B - Desconegut - Dissabte
Borrassa, F.C. A Vilamalla, F.C. B Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Palau Saverdera Club de Futbol A Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Peralada, C.F. B Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Cadaques, U.D. A Vila-Sacra, U.E. A Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
La Jonquera, U.E. A Roses, A.E. B Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Base Roses, C.F. A Pª Unionista Figueres A Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Llançà, C.E. B Esplais, C.F. B Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Jornada 27 2018-05-20
Esplais, C.F. B Descansa A Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h
Juncaria, C.E. B Borrassa, F.C. A Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Vilamalla, F.C. B Navata Cf B Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Palau Saverdera Club de Futbol A Figueres, U.E. C Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Peralada, C.F. B Cadaques, U.D. A Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A La Jonquera, U.E. A Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Base Roses, C.F. A Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Pª Unionista Figueres A Llançà, C.E. B Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Jornada 28 2018-05-26
Borrassa, F.C. A Descansa A Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Navata Cf B Juncaria, C.E. B Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Vilamalla, F.C. B Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Cadaques, U.D. A Palau Saverdera Club de Futbol A Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
La Jonquera, U.E. A Peralada, C.F. B Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Base Roses, C.F. A Vila-Sacra, U.E. A Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Llançà, C.E. B Roses, A.E. B Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Pª Unionista Figueres A Esplais, C.F. B Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Jornada 29 2018-06-02
Borrassa, F.C. A Esplais, C.F. B Municipal Borrassa Dissabte 10:00h
Descansa A Navata Cf B - Desconegut - Dissabte
Juncaria, C.E. B Figueres, U.E. C Municip Alalbert Gurt Diumenge 10:00h
Vilamalla, F.C. B Cadaques, U.D. A Municipal Vilamalla Pont Del Princep Diumenge 10:00h
Palau Saverdera Club de Futbol A La Jonquera, U.E. A Municipal Palau Savardera Diumenge 10:30h
Peralada, C.F. B Base Roses, C.F. A Municipal Perelada Dissabte 12:45h
Vila-Sacra, U.E. A Llançà, C.E. B Municipal Vilasacra Diumenge 14:30h
Roses, A.E. B Pª Unionista Figueres A Municipal Mas Oliva Dissabte 17:00h
Jornada 30 2018-06-09
Navata Cf B Borrassa, F.C. A Municipal Navata Dissabte 10:30h
Figueres, U.E. C Descansa A Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13:00h
Cadaques, U.D. A Juncaria, C.E. B Municipal Saguarda Dissabte 12:00h
La Jonquera, U.E. A Vilamalla, F.C. B Municipal La Jonquera Dissabte 12:00h
Base Roses, C.F. A Palau Saverdera Club de Futbol A Municipal La Vinyassa Dissabte 10:00h
Llançà, C.E. B Peralada, C.F. B Municipal Llançà Dissabte 12:15h
Pª Unionista Figueres A Vila-Sacra, U.E. A Pelai Buixó Dissabte 16:30h
Esplais, C.F. B Roses, A.E. B Municipal Castelló d'Empúries Diumenge 12:30h