Calendari

Primera Volta
Jornada 1 2017-10-07
Fundacio Esportiva Camprodon B Escola F. Ripolles A.E. B Jugat Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Escola F. Bosc De Tosca, C. B Jugat Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal Celra Dissabte 9:30h
Banyoles, C.E. B La Canya, A.E. A Jugat Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Porqueres, U.E. A Pª Unionista Figueres A Mianigues Dissabte 10:00h
Pontenc Club Esportiu A Fundació Unió Esportiva Olot C Jugat Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. D Descansa X Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13 h
Descansa C Salt-Comacros Club Esportiu A - Desconegut - Dissabte
Jornada 2 2017-10-15
Escola F. Ripolles A.E. B Descansa C Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Fundacio Esportiva Camprodon B Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Peralada, C.F. A Banyoles Club At A Jugat Municipal Perelada Dissabte 9:45h
La Canya, A.E. A Celra, U.C.E. A Jugat Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Pª Unionista Figueres A Banyoles, C.E. B Jugat Pelai Buixó Dissabte 15:00h
Fundació Unió Esportiva Olot C Porqueres, U.E. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Pontenc Club Esportiu A - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Figueres, U.E. D Jugat Municipal Salt Dissabte 13 h
Jornada 3 2017-10-22
Escola F. Ripolles A.E. B Escola F. Bosc De Tosca, C. B Jugat Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Peralada, C.F. A Jugat Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A La Canya, A.E. A Jugat Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Pª Unionista Figueres A Jugat Municipal Celra Dissabte 9:30h
Banyoles, C.E. B Fundació Unió Esportiva Olot C Jugat Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Porqueres, U.E. A Descansa X Mianigues Dissabte 10:00h
Pontenc Club Esportiu A Salt-Comacros Club Esportiu A Jugat Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Descansa C Figueres, U.E. D Jugat - Desconegut - Dissabte
Jornada 4 2017-10-28
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Descansa C Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Peralada, C.F. A Escola F. Ripolles A.E. B Jugat Municipal Perelada Dissabte 9:45h
La Canya, A.E. A Fundacio Esportiva Camprodon B Jugat Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Pª Unionista Figueres A Banyoles Club At A Pelai Buixó Dissabte 15:00h
Fundació Unió Esportiva Olot C Celra, U.C.E. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Banyoles, C.E. B - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Porqueres, U.E. A Jugat Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Pontenc Club Esportiu A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11.30 h
Jornada 5 2017-11-04
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Peralada, C.F. A Jugat Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B La Canya, A.E. A Jugat Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Pª Unionista Figueres A Jugat Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Fundació Unió Esportiva Olot C Jugat Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Descansa X Municipal Celra Dissabte 9:30h
Banyoles, C.E. B Salt-Comacros Club Esportiu A Jugat Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Porqueres, U.E. A Figueres, U.E. D Jugat Mianigues Dissabte 10 h
Descansa C Pontenc Club Esportiu A - Desconegut - Dissabte
Jornada 6 2017-11-11
Peralada, C.F. A Descansa C Municipal Perelada Dissabte 9:45h
La Canya, A.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. B Jugat Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Pª Unionista Figueres A Escola F. Ripolles A.E. B Jugat Pelai Buixó Dissabte 15:00h
Fundació Unió Esportiva Olot C Fundacio Esportiva Camprodon B Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Banyoles Club At A - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Celra, U.C.E. A Jugat Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Banyoles, C.E. B Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11.30 h
Pontenc Club Esportiu A Porqueres, U.E. A Jugat Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Jornada 7 2017-11-18
Peralada, C.F. A La Canya, A.E. A Municipal Perelada Dissabte 9:45h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Pª Unionista Figueres A Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B Fundació Unió Esportiva Olot C Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Descansa X Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Salt-Comacros Club Esportiu A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Figueres, U.E. D Municipal Celra Dissabte 9.45 h
Banyoles, C.E. B Pontenc Club Esportiu A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Descansa C Porqueres, U.E. A - Desconegut - Dissabte
Jornada 8 2017-11-26
La Canya, A.E. A Descansa C Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Pª Unionista Figueres A Peralada, C.F. A Pelai Buixó Dissabte 15:00h
Fundació Unió Esportiva Olot C Escola F. Bosc De Tosca, C. B Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Escola F. Ripolles A.E. B - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Fundacio Esportiva Camprodon B Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Banyoles Club At A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Pontenc Club Esportiu A Celra, U.C.E. A Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Porqueres, U.E. A Banyoles, C.E. B Mianigues Dissabte 10:00h
Jornada 9 2017-12-03
La Canya, A.E. A Pª Unionista Figueres A Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Fundació Unió Esportiva Olot C Municipal Perelada Dissabte 9:45h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Descansa X Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B Salt-Comacros Club Esportiu A Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Figueres, U.E. D Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Pontenc Club Esportiu A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Porqueres, U.E. A Municipal Celra Dissabte 9:30h
Descansa C Banyoles, C.E. B - Desconegut - Dissabte
Jornada 10 2017-12-16
Pª Unionista Figueres A Descansa C Pelai Buixó Dissabte 15:00h
Fundació Unió Esportiva Olot C La Canya, A.E. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Peralada, C.F. A - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Escola F. Bosc De Tosca, C. B Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Escola F. Ripolles A.E. B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Pontenc Club Esportiu A Fundacio Esportiva Camprodon B Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Porqueres, U.E. A Banyoles Club At A Mianigues Dissabte 10:00h
Banyoles, C.E. B Celra, U.C.E. A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Jornada 11 2018-01-13
Pª Unionista Figueres A Fundació Unió Esportiva Olot C Pelai Buixó Dissabte 15:00h
La Canya, A.E. A Descansa X Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Salt-Comacros Club Esportiu A Municipal Perelada Dissabte 9:45h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Figueres, U.E. D Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B Pontenc Club Esportiu A Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Porqueres, U.E. A Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Banyoles, C.E. B Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Descansa C Celra, U.C.E. A - Desconegut - Dissabte
Jornada 12 2018-01-21
Fundació Unió Esportiva Olot C Descansa C Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Pª Unionista Figueres A - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A La Canya, A.E. A Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Peralada, C.F. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Pontenc Club Esportiu A Escola F. Bosc De Tosca, C. B Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Porqueres, U.E. A Escola F. Ripolles A.E. B Mianigues Dissabte 10:00h
Banyoles, C.E. B Fundacio Esportiva Camprodon B Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Banyoles Club At A Municipal Celra Dissabte 9:30h
Jornada 13 2018-01-28
Fundació Unió Esportiva Olot C Descansa X Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Pª Unionista Figueres A Salt-Comacros Club Esportiu A Pelai Buixó Dissabte 15:00h
La Canya, A.E. A Figueres, U.E. D Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Pontenc Club Esportiu A Municipal Perelada Dissabte 9:45h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Porqueres, U.E. A Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B Banyoles, C.E. B Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Celra, U.C.E. A Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Descansa C Banyoles Club At A - Desconegut - Dissabte
Jornada 14 2018-02-03
Descansa C Descansa X - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Fundació Unió Esportiva Olot C Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Pª Unionista Figueres A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Pontenc Club Esportiu A La Canya, A.E. A Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Porqueres, U.E. A Peralada, C.F. A Mianigues Dissabte 10:00h
Banyoles, C.E. B Escola F. Bosc De Tosca, C. B Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Escola F. Ripolles A.E. B Municipal Celra Dissabte 9:30h
Banyoles Club At A Fundacio Esportiva Camprodon B Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Jornada 15 2018-02-17
Descansa X Salt-Comacros Club Esportiu A - Desconegut - Dissabte
Fundació Unió Esportiva Olot C Figueres, U.E. D Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Pª Unionista Figueres A Pontenc Club Esportiu A Pelai Buixó Dissabte 15:00h
La Canya, A.E. A Porqueres, U.E. A Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Banyoles, C.E. B Municipal Perelada Dissabte 9:45h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Celra, U.C.E. A Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B Banyoles Club At A Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Descansa C Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Segona Volta
Jornada 16 2018-02-25
Escola F. Ripolles A.E. B Fundacio Esportiva Camprodon B Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Banyoles Club At A Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Peralada, C.F. A Celra, U.C.E. A Municipal Perelada Dissabte 9:45h
La Canya, A.E. A Banyoles, C.E. B Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Pª Unionista Figueres A Porqueres, U.E. A Pelai Buixó Dissabte 15:00h
Fundació Unió Esportiva Olot C Pontenc Club Esportiu A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Figueres, U.E. D - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Descansa C Municipal Salt Dissabte 13:00h
Jornada 17 2018-03-03
Descansa C Escola F. Ripolles A.E. B - Desconegut - Dissabte
Fundacio Esportiva Camprodon B Escola F. Bosc De Tosca, C. B Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Peralada, C.F. A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A La Canya, A.E. A Municipal Celra Dissabte 9:30h
Banyoles, C.E. B Pª Unionista Figueres A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Porqueres, U.E. A Fundació Unió Esportiva Olot C Mianigues Dissabte 10:00h
Pontenc Club Esportiu A Descansa X Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. D Salt-Comacros Club Esportiu A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Jornada 18 2018-03-10
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Escola F. Ripolles A.E. B Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Peralada, C.F. A Fundacio Esportiva Camprodon B Municipal Perelada Dissabte 9:45h
La Canya, A.E. A Banyoles Club At A Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Pª Unionista Figueres A Celra, U.C.E. A Pelai Buixó Dissabte 15:00h
Fundació Unió Esportiva Olot C Banyoles, C.E. B Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Porqueres, U.E. A - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Pontenc Club Esportiu A Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Descansa C Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Jornada 19 2018-03-17
Descansa C Escola F. Bosc De Tosca, C. B - Desconegut - Dissabte
Escola F. Ripolles A.E. B Peralada, C.F. A Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B La Canya, A.E. A Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Pª Unionista Figueres A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Fundació Unió Esportiva Olot C Municipal Celra Dissabte 9:30h
Banyoles, C.E. B Descansa X Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Porqueres, U.E. A Salt-Comacros Club Esportiu A Mianigues Dissabte 10:00h
Pontenc Club Esportiu A Figueres, U.E. D Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Jornada 20 2018-03-24
Peralada, C.F. A Escola F. Bosc De Tosca, C. B Municipal Perelada Dissabte 9:45h
La Canya, A.E. A Escola F. Ripolles A.E. B Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Pª Unionista Figueres A Fundacio Esportiva Camprodon B Pelai Buixó Dissabte 15:00h
Fundació Unió Esportiva Olot C Banyoles Club At A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Celra, U.C.E. A - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Banyoles, C.E. B Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Porqueres, U.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Pontenc Club Esportiu A Descansa C Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Jornada 21 2018-04-07
Descansa C Peralada, C.F. A - Desconegut - Dissabte
Escola F. Bosc De Tosca, C. B La Canya, A.E. A Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B Pª Unionista Figueres A Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Fundació Unió Esportiva Olot C Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Descansa X Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Salt-Comacros Club Esportiu A Municipal Celra Dissabte 9:30h
Banyoles, C.E. B Figueres, U.E. D Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Porqueres, U.E. A Pontenc Club Esportiu A Mianigues Dissabte 10:00h
Jornada 22 2018-04-15
La Canya, A.E. A Peralada, C.F. A Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Pª Unionista Figueres A Escola F. Bosc De Tosca, C. B Pelai Buixó Dissabte 15:00h
Fundació Unió Esportiva Olot C Escola F. Ripolles A.E. B Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Fundacio Esportiva Camprodon B - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Banyoles Club At A Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Celra, U.C.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Pontenc Club Esportiu A Banyoles, C.E. B Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Porqueres, U.E. A Descansa C Mianigues Dissabte 10:00h
Jornada 23 2018-04-21
Descansa C La Canya, A.E. A - Desconegut - Dissabte
Peralada, C.F. A Pª Unionista Figueres A Municipal Perelada Dissabte 9:45h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Fundació Unió Esportiva Olot C Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B Descansa X Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Salt-Comacros Club Esportiu A Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Figueres, U.E. D Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Pontenc Club Esportiu A Municipal Celra Dissabte 9:30h
Banyoles, C.E. B Porqueres, U.E. A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Jornada 24 2018-04-28
Pª Unionista Figueres A La Canya, A.E. A Pelai Buixó Dissabte 15:00h
Fundació Unió Esportiva Olot C Peralada, C.F. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X Escola F. Bosc De Tosca, C. B - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Escola F. Ripolles A.E. B Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Fundacio Esportiva Camprodon B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Pontenc Club Esportiu A Banyoles Club At A Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Porqueres, U.E. A Celra, U.C.E. A Mianigues Dissabte 10:00h
Banyoles, C.E. B Descansa C Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Jornada 25 2018-05-05
Descansa C Pª Unionista Figueres A - Desconegut - Dissabte
La Canya, A.E. A Fundació Unió Esportiva Olot C Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Descansa X Municipal Perelada Dissabte 9:45h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Salt-Comacros Club Esportiu A Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B Figueres, U.E. D Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Pontenc Club Esportiu A Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Porqueres, U.E. A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Banyoles, C.E. B Municipal Celra Dissabte 9:30h
Jornada 26 2018-05-13
Fundació Unió Esportiva Olot C Pª Unionista Figueres A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Descansa X La Canya, A.E. A - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Peralada, C.F. A Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Escola F. Bosc De Tosca, C. B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Pontenc Club Esportiu A Escola F. Ripolles A.E. B Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Porqueres, U.E. A Fundacio Esportiva Camprodon B Mianigues Dissabte 10:00h
Banyoles, C.E. B Banyoles Club At A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Descansa C Municipal Celra Dissabte 9:30h
Jornada 27 2018-05-19
Descansa C Fundació Unió Esportiva Olot C - Desconegut - Dissabte
Pª Unionista Figueres A Descansa X Pelai Buixó Dissabte 15:00h
La Canya, A.E. A Salt-Comacros Club Esportiu A Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Figueres, U.E. D Municipal Perelada Dissabte 9:45h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Pontenc Club Esportiu A Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B Porqueres, U.E. A Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Banyoles, C.E. B Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Banyoles Club At A Celra, U.C.E. A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Jornada 28 2018-05-26
Descansa X Fundació Unió Esportiva Olot C - Desconegut - Dissabte
Salt-Comacros Club Esportiu A Pª Unionista Figueres A Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D La Canya, A.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Pontenc Club Esportiu A Peralada, C.F. A Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Porqueres, U.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. B Mianigues Dissabte 10:00h
Banyoles, C.E. B Escola F. Ripolles A.E. B Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Fundacio Esportiva Camprodon B Municipal Celra Dissabte 9:30h
Banyoles Club At A Descansa C Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Jornada 29 2018-06-02
Descansa X Descansa C - Desconegut - Dissabte
Fundació Unió Esportiva Olot C Salt-Comacros Club Esportiu A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Pª Unionista Figueres A Figueres, U.E. D Pelai Buixó Dissabte 15:00h
La Canya, A.E. A Pontenc Club Esportiu A Municipal La Canya Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Porqueres, U.E. A Municipal Perelada Dissabte 9:45h
Escola F. Bosc De Tosca, C. B Banyoles, C.E. B Municipal Bosc De Tosca (anexa) Dissabte 12:45h
Escola F. Ripolles A.E. B Celra, U.C.E. A Municipal Campdevanol Diumenge 12:00h
Fundacio Esportiva Camprodon B Banyoles Club At A Camp de la Vila Dissabte 12:00h
Jornada 30 2018-06-09
Salt-Comacros Club Esportiu A Descansa X Municipal Salt Dissabte 13:00h
Figueres, U.E. D Fundació Unió Esportiva Olot C Estadi Municipal de Figueres Dissabte 11:30h
Pontenc Club Esportiu A Pª Unionista Figueres A Municipal Pont Major-girona Dissabte 12:00h
Porqueres, U.E. A La Canya, A.E. A Mianigues Dissabte 10:00h
Banyoles, C.E. B Peralada, C.F. A Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Celra, U.C.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. B Municipal Celra Dissabte 9:30h
Banyoles Club At A Escola F. Ripolles A.E. B Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Descansa C Fundacio Esportiva Camprodon B - Desconegut - Dissabte