Calendari

Primera Volta
Jornada 1 2017-09-24
L'Escala, F.C. A Figueres, U.E. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Llagostera, U.E. B Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Banyoles, C.E. A Jugat Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Girona, F.C. B Sant PonÇ, At. A Jugat Torres de Palau Dissabte 11:30h
Cassà, U.D. A Fundació Unió Esportiva Olot A Jugat Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Fundacio Esportiva Palamos B Quart, U.E. B Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Jornada 2 2017-09-30
Figueres, U.E. A Fundacio Esportiva Palamos B Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
Escola F. Ripolles A.E. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Escola F. Girones-Sabat B Les Preses, C.F. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Escola F. Baix Ter, C.E. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Banyoles, C.E. A Llagostera, U.E. B Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Jugat Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Girona, F.C. B Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Cassà, U.D. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Jornada 3 2017-10-07
Figueres, U.E. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Banyoles, C.E. A Jugat Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Llagostera, U.E. B Sant PonÇ, At. A Jugat Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Fundació Unió Esportiva Olot A Jugat Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Girona, F.C. B Quart, U.E. B Jugat Torres de Palau Dissabte 11:30h
Fundacio Esportiva Palamos B Cassà, U.D. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Jornada 4 2017-10-14
Escola F. Ripolles A.E. A Fundacio Esportiva Palamos B Jugat Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Escola F. Girones-Sabat B Figueres, U.E. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9.30 h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Banyoles, C.E. A Les Preses, C.F. A Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Escola F. Baix Ter, C.E. A Jugat Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Llagostera, U.E. B Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Girona, F.C. B Jugat Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Jornada 5 2017-10-21
Escola F. Ripolles A.E. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10 h
L'Escala, F.C. A Banyoles, C.E. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Sant PonÇ, At. A Jugat Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Fundació Unió Esportiva Olot A Jugat Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Llagostera, U.E. B Quart, U.E. B Jugat Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Cassà, U.D. A Jugat Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Fundacio Esportiva Palamos B Girona, F.C. B Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Jornada 6 2017-10-28
Escola F. Girones-Sabat B Fundacio Esportiva Palamos B Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Escola F. Ripolles A.E. A Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Banyoles, C.E. A Figueres, U.E. A Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10 h
Sant PonÇ, At. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Les Preses, C.F. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Escola F. Baix Ter, C.E. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Llagostera, U.E. B Jugat Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Jugat Torres de Palau Dissabte 11:30h
Jornada 7 2017-11-04
Escola F. Girones-Sabat B Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Ripolles A.E. A Banyoles, C.E. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Sant PonÇ, At. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10 h
L'Escala, F.C. A Fundació Unió Esportiva Olot A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Quart, U.E. B Jugat Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Cassà, U.D. A Jugat Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Llagostera, U.E. B Girona, F.C. B Jugat Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Fundacio Esportiva Palamos B Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Jornada 8 2017-11-11
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Fundacio Esportiva Palamos B Jugat Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Banyoles, C.E. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Figueres, U.E. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 10 h
Quart, U.E. B L'Escala, F.C. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Les Preses, C.F. A Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B Escola F. Baix Ter, C.E. A Jugat Torres de Palau Dissabte 11:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Llagostera, U.E. B Jugat Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Jornada 9 2017-11-18
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Banyoles, C.E. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Escola F. Girones-Sabat B Sant PonÇ, At. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Ripolles A.E. A Fundació Unió Esportiva Olot A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Quart, U.E. B Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10 h
L'Escala, F.C. A Cassà, U.D. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Girona, F.C. B Jugat Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Jugat Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Fundacio Esportiva Palamos B Llagostera, U.E. B Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Jornada 10 2017-11-26
Banyoles, C.E. A Fundacio Esportiva Palamos B Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Escola F. Girones-Sabat B Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Escola F. Ripolles A.E. A Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Figueres, U.E. A Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B L'Escala, F.C. A Torres de Palau Dissabte 11:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Les Preses, C.F. A Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Llagostera, U.E. B Escola F. Baix Ter, C.E. A Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Jornada 11 2017-12-03
Banyoles, C.E. A Sant PonÇ, At. A Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Fundació Unió Esportiva Olot A Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Escola F. Girones-Sabat B Quart, U.E. B Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Ripolles A.E. A Cassà, U.D. A Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Girona, F.C. B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Llagostera, U.E. B Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Fundacio Esportiva Palamos B Escola F. Baix Ter, C.E. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Jornada 12 2017-12-16
Sant PonÇ, At. A Fundacio Esportiva Palamos B Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Banyoles, C.E. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Escola F. Bosc De Tosca, C. A Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Escola F. Girones-Sabat B Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B Escola F. Ripolles A.E. A Torres de Palau Dissabte 11:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Figueres, U.E. A Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Llagostera, U.E. B L'Escala, F.C. A Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Les Preses, C.F. A Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Jornada 13 2018-01-13
Sant PonÇ, At. A Fundació Unió Esportiva Olot A Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Banyoles, C.E. A Quart, U.E. B Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Cassà, U.D. A Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Escola F. Girones-Sabat B Girona, F.C. B Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Ripolles A.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Llagostera, U.E. B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Escola F. Baix Ter, C.E. A Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Fundacio Esportiva Palamos B Les Preses, C.F. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Jornada 14 2018-01-20
Fundacio Esportiva Palamos B Fundació Unió Esportiva Olot A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Quart, U.E. B Sant PonÇ, At. A Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Banyoles, C.E. A Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B Escola F. Bosc De Tosca, C. A Torres de Palau Dissabte 11:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Escola F. Girones-Sabat B Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Llagostera, U.E. B Escola F. Ripolles A.E. A Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Figueres, U.E. A Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Les Preses, C.F. A L'Escala, F.C. A Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Jornada 15 2018-01-28
Fundació Unió Esportiva Olot A Quart, U.E. B Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Cassà, U.D. A Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Banyoles, C.E. A Girona, F.C. B Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Escola F. Girones-Sabat B Llagostera, U.E. B Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Ripolles A.E. A Escola F. Baix Ter, C.E. A Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Les Preses, C.F. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Fundacio Esportiva Palamos B Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Segona Volta
Jornada 16 2018-02-03
Figueres, U.E. A L'Escala, F.C. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Les Preses, C.F. A Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Escola F. Girones-Sabat B Escola F. Baix Ter, C.E. A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Llagostera, U.E. B Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Banyoles, C.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Girona, F.C. B Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Cassà, U.D. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Fundacio Esportiva Palamos B Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Jornada 17 2018-02-17
Fundacio Esportiva Palamos B Figueres, U.E. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Escola F. Ripolles A.E. A Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Escola F. Girones-Sabat B Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Llagostera, U.E. B Banyoles, C.E. A Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Sant PonÇ, At. A Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Girona, F.C. B Fundació Unió Esportiva Olot A Torres de Palau Dissabte 11:30h
Cassà, U.D. A Quart, U.E. B Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Jornada 18 2018-02-24
Escola F. Ripolles A.E. A Figueres, U.E. A Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Escola F. Girones-Sabat B L'Escala, F.C. A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Les Preses, C.F. A Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Banyoles, C.E. A Escola F. Baix Ter, C.E. A Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Llagostera, U.E. B Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Girona, F.C. B Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Fundacio Esportiva Palamos B Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Jornada 19 2018-03-03
Fundacio Esportiva Palamos B Escola F. Ripolles A.E. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Figueres, U.E. A Escola F. Girones-Sabat B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Banyoles, C.E. A Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Sant PonÇ, At. A Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Llagostera, U.E. B Fundació Unió Esportiva Olot A Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Quart, U.E. B Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Girona, F.C. B Cassà, U.D. A Torres de Palau Dissabte 11:30h
Jornada 20 2018-03-10
Escola F. Girones-Sabat B Escola F. Ripolles A.E. A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Figueres, U.E. A Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Banyoles, C.E. A L'Escala, F.C. A Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Les Preses, C.F. A Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Escola F. Baix Ter, C.E. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Llagostera, U.E. B Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B Fundacio Esportiva Palamos B Torres de Palau Dissabte 11:30h
Jornada 21 2018-03-17
Fundacio Esportiva Palamos B Escola F. Girones-Sabat B Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Banyoles, C.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Sant PonÇ, At. A Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Fundació Unió Esportiva Olot A Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Quart, U.E. B Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Llagostera, U.E. B Cassà, U.D. A Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Girona, F.C. B Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Jornada 22 2018-03-24
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Escola F. Girones-Sabat B Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Banyoles, C.E. A Escola F. Ripolles A.E. A Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Figueres, U.E. A Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A L'Escala, F.C. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Les Preses, C.F. A Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Escola F. Baix Ter, C.E. A Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B Llagostera, U.E. B Torres de Palau Dissabte 11:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Fundacio Esportiva Palamos B Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Jornada 23 2018-04-07
Fundacio Esportiva Palamos B Escola F. Bosc De Tosca, C. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Escola F. Girones-Sabat B Banyoles, C.E. A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Ripolles A.E. A Sant PonÇ, At. A Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Fundació Unió Esportiva Olot A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Quart, U.E. B Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Cassà, U.D. A Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Girona, F.C. B Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Llagostera, U.E. B Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Jornada 24 2018-04-15
Banyoles, C.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Escola F. Girones-Sabat B Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Escola F. Ripolles A.E. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Figueres, U.E. A Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A L'Escala, F.C. A Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B Les Preses, C.F. A Torres de Palau Dissabte 11:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Escola F. Baix Ter, C.E. A Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Llagostera, U.E. B Fundacio Esportiva Palamos B Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Jornada 25 2018-04-21
Fundacio Esportiva Palamos B Banyoles, C.E. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Sant PonÇ, At. A Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Escola F. Girones-Sabat B Fundació Unió Esportiva Olot A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Ripolles A.E. A Quart, U.E. B Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Cassà, U.D. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Girona, F.C. B Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Llagostera, U.E. B Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Jornada 26 2018-04-28
Sant PonÇ, At. A Banyoles, C.E. A Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Fundació Unió Esportiva Olot A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Escola F. Girones-Sabat B Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Escola F. Ripolles A.E. A Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B Figueres, U.E. A Torres de Palau Dissabte 11:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B L'Escala, F.C. A Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Llagostera, U.E. B Les Preses, C.F. A Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Fundacio Esportiva Palamos B Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Jornada 27 2018-05-05
Fundacio Esportiva Palamos B Sant PonÇ, At. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h
Banyoles, C.E. A Fundació Unió Esportiva Olot A Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Quart, U.E. B Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Escola F. Girones-Sabat B Cassà, U.D. A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Ripolles A.E. A Girona, F.C. B Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Llagostera, U.E. B Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Les Preses, C.F. A Escola F. Baix Ter, C.E. A Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Jornada 28 2018-05-13
Fundació Unió Esportiva Olot A Sant PonÇ, At. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Quart, U.E. B Banyoles, C.E. A Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B Escola F. Girones-Sabat B Torres de Palau Dissabte 11:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Escola F. Ripolles A.E. A Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Llagostera, U.E. B Figueres, U.E. A Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Escola F. Baix Ter, C.E. A L'Escala, F.C. A Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Les Preses, C.F. A Fundacio Esportiva Palamos B Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Jornada 29 2018-05-20
Fundació Unió Esportiva Olot A Fundacio Esportiva Palamos B Camp Escola Pia Olot Diumenge 10:00h
Sant PonÇ, At. A Quart, U.E. B Municipal Sant PonÇ-fontajau Dissabte 10:45h
Banyoles, C.E. A Cassà, U.D. A Nou Estadi Municipal Banyoles Diumenge 10:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Girona, F.C. B Municipal Bosc de Tosca Dissabte 13:15h
Escola F. Girones-Sabat B Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 9:30h
Escola F. Ripolles A.E. A Llagostera, U.E. B Municipal Ripoll Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Escola F. Baix Ter, C.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 10:00h
L'Escala, F.C. A Les Preses, C.F. A Nou Camp Municipal L'escala Diumenge 10:00h
Jornada 30 2018-05-27
Quart, U.E. B Fundació Unió Esportiva Olot A Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 10:45h
Cassà, U.D. A Sant PonÇ, At. A Municipal Cassà Dissabte 11:00h
Girona, F.C. B Banyoles, C.E. A Torres de Palau Dissabte 11:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club B Escola F. Bosc De Tosca, C. A Municipal El Rieral Diumenge 11:30h
Llagostera, U.E. B Escola F. Girones-Sabat B Municipal Llagostera Diumenge 9:30h
Escola F. Baix Ter, C.E. A Escola F. Ripolles A.E. A Municipal Torroella de Montgrí Dissabte 11:00h
Les Preses, C.F. A Figueres, U.E. A Municipal Les Preses Diumenge 10:00h
Fundacio Esportiva Palamos B L'Escala, F.C. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 10:00h