Calendari

Primera Volta
Jornada 1 2017-09-23
Fundació Esportiva Grama A Llagostera, U.E. B Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Figueres, U.E. A Jugat Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Fundacio Esportiva Palamos A Jugat Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Manlleu, A.E.C. A Escola Futbol Mataró C.E. A Jugat Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Mar, U.E. A Mollet U.E, C.F. A Jugat Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Sant Andreu, U.E. B Aqua Hotel Futbol Club A Jugat Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Granollers, E.C. A Girona, F.C. B Jugat Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Europa, C.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Jornada 2 2017-10-01
Llagostera, U.E. B Europa, C.E. A Jugat Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Figueres, U.E. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13 h
Fundacio Esportiva Palamos A U.F.B. Jabac i Terrassa C Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Escola Futbol Mataró C.E. A Vilassar Dalt, C.E. A Jugat Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Mollet U.E, C.F. A Manlleu, A.E.C. A Jugat Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Vilassar Mar, U.E. A Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B Sant Andreu, U.E. B Jugat Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Granollers, E.C. A Jugat Municipal Vic Dissabte 12:00h
Jornada 3 2017-10-07
Llagostera, U.E. B Figueres, U.E. A Jugat Municipal Santa Cristina D'Aro Dissabte 16 h
Fundació Esportiva Grama A Fundacio Esportiva Palamos A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Escola Futbol Mataró C.E. A Jugat Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Mollet U.E, C.F. A Jugat Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Manlleu, A.E.C. A Aqua Hotel Futbol Club A Jugat Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Mar, U.E. A Girona, F.C. B Jugat Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Sant Andreu, U.E. B Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Jugat Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Europa, C.E. A Granollers, E.C. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Jornada 4 2017-10-14
Figueres, U.E. A Europa, C.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13 h
Fundacio Esportiva Palamos A Llagostera, U.E. B Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Escola Futbol Mataró C.E. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Mollet U.E, C.F. A U.F.B. Jabac i Terrassa C Jugat Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Vilassar Dalt, C.E. A Jugat Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B Manlleu, A.E.C. A Jugat Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Vilassar Mar, U.E. A Jugat Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Sant Andreu, U.E. B Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Jornada 5 2017-10-21
Figueres, U.E. A Fundacio Esportiva Palamos A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13 h
Llagostera, U.E. B Escola Futbol Mataró C.E. A Jugat Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Mollet U.E, C.F. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Aqua Hotel Futbol Club A Jugat Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Girona, F.C. B Jugat Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Manlleu, A.E.C. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Jugat Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Mar, U.E. A Granollers, E.C. A Jugat Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Europa, C.E. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Jornada 6 2017-10-28
Fundacio Esportiva Palamos A Europa, C.E. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Escola Futbol Mataró C.E. A Figueres, U.E. A Jugat Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12.15 h
Mollet U.E, C.F. A Llagostera, U.E. B Jugat Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B U.F.B. Jabac i Terrassa C Jugat Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Vilassar Dalt, C.E. A Jugat Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Manlleu, A.E.C. A Jugat Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Vilassar Mar, U.E. A Jugat Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Jornada 7 2017-11-04
Fundacio Esportiva Palamos A Escola Futbol Mataró C.E. A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Figueres, U.E. A Mollet U.E, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13 h
Llagostera, U.E. B Aqua Hotel Futbol Club A Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Girona, F.C. B Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Jugat Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Granollers, E.C. A Jugat Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Manlleu, A.E.C. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Europa, C.E. A Vilassar Mar, U.E. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Jornada 8 2017-11-11
Escola Futbol Mataró C.E. A Europa, C.E. A Jugat Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Mollet U.E, C.F. A Fundacio Esportiva Palamos A Jugat Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Figueres, U.E. A Jugat Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 16 h
Girona, F.C. B Llagostera, U.E. B Jugat Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A U.F.B. Jabac i Terrassa C Jugat Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Vilassar Dalt, C.E. A Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Vilassar Mar, U.E. A Manlleu, A.E.C. A Jugat Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Jornada 9 2017-11-18
Escola Futbol Mataró C.E. A Mollet U.E, C.F. A Jugat Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Fundacio Esportiva Palamos A Aqua Hotel Futbol Club A Jugat Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Figueres, U.E. A Girona, F.C. B Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13 h
Llagostera, U.E. B Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Jugat Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Granollers, E.C. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Vilassar Mar, U.E. A Jugat Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Europa, C.E. A Manlleu, A.E.C. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Jornada 10 2017-11-25
Mollet U.E, C.F. A Europa, C.E. A Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Escola Futbol Mataró C.E. A Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B Fundacio Esportiva Palamos A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Figueres, U.E. A Municipal Vic Dissabte 11.30 h
Granollers, E.C. A Llagostera, U.E. B Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Fundació Esportiva Grama A Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Vilassar Mar, U.E. A U.F.B. Jabac i Terrassa C Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Manlleu, A.E.C. A Vilassar Dalt, C.E. A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Jornada 11 2017-12-02
Mollet U.E, C.F. A Aqua Hotel Futbol Club A Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Escola Futbol Mataró C.E. A Girona, F.C. B Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Fundacio Esportiva Palamos A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Figueres, U.E. A Granollers, E.C. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13:00h
Llagostera, U.E. B Sant Andreu, U.E. B Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Vilassar Mar, U.E. A Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Manlleu, A.E.C. A Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Europa, C.E. A Vilassar Dalt, C.E. A Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Jornada 12 2017-12-17
Aqua Hotel Futbol Club A Europa, C.E. A Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B Mollet U.E, C.F. A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Escola Futbol Mataró C.E. A Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Fundacio Esportiva Palamos A Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Figueres, U.E. A Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Vilassar Mar, U.E. A Llagostera, U.E. B Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Manlleu, A.E.C. A Fundació Esportiva Grama A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Dalt, C.E. A U.F.B. Jabac i Terrassa C Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Jornada 13 2018-01-14
Aqua Hotel Futbol Club A Girona, F.C. B Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Mollet U.E, C.F. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Escola Futbol Mataró C.E. A Granollers, E.C. A Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Fundacio Esportiva Palamos A Sant Andreu, U.E. B Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Figueres, U.E. A Vilassar Mar, U.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13:00h
Llagostera, U.E. B Manlleu, A.E.C. A Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Vilassar Dalt, C.E. A Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
Europa, C.E. A U.F.B. Jabac i Terrassa C Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Jornada 14 2018-01-20
Europa, C.E. A Girona, F.C. B Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Aqua Hotel Futbol Club A Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Mollet U.E, C.F. A Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Escola Futbol Mataró C.E. A Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Vilassar Mar, U.E. A Fundacio Esportiva Palamos A Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Manlleu, A.E.C. A Figueres, U.E. A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Llagostera, U.E. B Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Fundació Esportiva Grama A Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Jornada 15 2018-01-28
Girona, F.C. B Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Granollers, E.C. A Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Mollet U.E, C.F. A Sant Andreu, U.E. B Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Escola Futbol Mataró C.E. A Vilassar Mar, U.E. A Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Fundacio Esportiva Palamos A Manlleu, A.E.C. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Figueres, U.E. A Vilassar Dalt, C.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13:00h
Llagostera, U.E. B U.F.B. Jabac i Terrassa C Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Europa, C.E. A Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
Segona Volta
Jornada 16 2018-02-04
Llagostera, U.E. B Fundació Esportiva Grama A Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Figueres, U.E. A U.F.B. Jabac i Terrassa C Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13:00h
Fundacio Esportiva Palamos A Vilassar Dalt, C.E. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Escola Futbol Mataró C.E. A Manlleu, A.E.C. A Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Mollet U.E, C.F. A Vilassar Mar, U.E. A Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Sant Andreu, U.E. B Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B Granollers, E.C. A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Europa, C.E. A Municipal Vic Dissabte 12:00h
Jornada 17 2018-02-17
Europa, C.E. A Llagostera, U.E. B Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Fundació Esportiva Grama A Figueres, U.E. A Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Fundacio Esportiva Palamos A Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Escola Futbol Mataró C.E. A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Manlleu, A.E.C. A Mollet U.E, C.F. A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Mar, U.E. A Aqua Hotel Futbol Club A Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Sant Andreu, U.E. B Girona, F.C. B Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Granollers, E.C. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Jornada 18 2018-02-24
Figueres, U.E. A Llagostera, U.E. B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13:00h
Fundacio Esportiva Palamos A Fundació Esportiva Grama A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Escola Futbol Mataró C.E. A U.F.B. Jabac i Terrassa C Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Mollet U.E, C.F. A Vilassar Dalt, C.E. A Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Manlleu, A.E.C. A Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B Vilassar Mar, U.E. A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Sant Andreu, U.E. B Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Europa, C.E. A Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Jornada 19 2018-03-03
Europa, C.E. A Figueres, U.E. A Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Llagostera, U.E. B Fundacio Esportiva Palamos A Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Escola Futbol Mataró C.E. A Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Mollet U.E, C.F. A Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Aqua Hotel Futbol Club A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Manlleu, A.E.C. A Girona, F.C. B Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Mar, U.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Sant Andreu, U.E. B Granollers, E.C. A Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Jornada 20 2018-03-17
Fundacio Esportiva Palamos A Figueres, U.E. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Escola Futbol Mataró C.E. A Llagostera, U.E. B Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Mollet U.E, C.F. A Fundació Esportiva Grama A Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A U.F.B. Jabac i Terrassa C Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B Vilassar Dalt, C.E. A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Manlleu, A.E.C. A Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Vilassar Mar, U.E. A Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Europa, C.E. A Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Jornada 21 2018-03-24
Europa, C.E. A Fundacio Esportiva Palamos A Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Figueres, U.E. A Escola Futbol Mataró C.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13:00h
Llagostera, U.E. B Mollet U.E, C.F. A Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Aqua Hotel Futbol Club A Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Girona, F.C. B Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Manlleu, A.E.C. A Granollers, E.C. A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Mar, U.E. A Sant Andreu, U.E. B Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Jornada 22 2018-03-31
Escola Futbol Mataró C.E. A Fundacio Esportiva Palamos A Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Mollet U.E, C.F. A Figueres, U.E. A Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Llagostera, U.E. B Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B Fundació Esportiva Grama A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A U.F.B. Jabac i Terrassa C Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Vilassar Dalt, C.E. A Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Manlleu, A.E.C. A Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Vilassar Mar, U.E. A Europa, C.E. A Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Jornada 23 2018-04-07
Europa, C.E. A Escola Futbol Mataró C.E. A Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Fundacio Esportiva Palamos A Mollet U.E, C.F. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Figueres, U.E. A Aqua Hotel Futbol Club A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13:00h
Llagostera, U.E. B Girona, F.C. B Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Granollers, E.C. A Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Sant Andreu, U.E. B Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Manlleu, A.E.C. A Vilassar Mar, U.E. A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Jornada 24 2018-04-14
Mollet U.E, C.F. A Escola Futbol Mataró C.E. A Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Fundacio Esportiva Palamos A Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B Figueres, U.E. A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Llagostera, U.E. B Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Fundació Esportiva Grama A Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B U.F.B. Jabac i Terrassa C Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Vilassar Mar, U.E. A Vilassar Dalt, C.E. A Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Manlleu, A.E.C. A Europa, C.E. A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Jornada 25 2018-04-21
Europa, C.E. A Mollet U.E, C.F. A Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Escola Futbol Mataró C.E. A Aqua Hotel Futbol Club A Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Fundacio Esportiva Palamos A Girona, F.C. B Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Figueres, U.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13:00h
Llagostera, U.E. B Granollers, E.C. A Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Sant Andreu, U.E. B Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Vilassar Mar, U.E. A Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Manlleu, A.E.C. A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Jornada 26 2018-04-29
Aqua Hotel Futbol Club A Mollet U.E, C.F. A Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Girona, F.C. B Escola Futbol Mataró C.E. A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Fundacio Esportiva Palamos A Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Figueres, U.E. A Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Llagostera, U.E. B Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Vilassar Mar, U.E. A Fundació Esportiva Grama A Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Manlleu, A.E.C. A U.F.B. Jabac i Terrassa C Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Europa, C.E. A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
Jornada 27 2018-05-05
Europa, C.E. A Aqua Hotel Futbol Club A Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h
Mollet U.E, C.F. A Girona, F.C. B Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Escola Futbol Mataró C.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Fundacio Esportiva Palamos A Granollers, E.C. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Figueres, U.E. A Sant Andreu, U.E. B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13:00h
Llagostera, U.E. B Vilassar Mar, U.E. A Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A Manlleu, A.E.C. A Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Vilassar Dalt, C.E. A Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Jornada 28 2018-05-13
Girona, F.C. B Aqua Hotel Futbol Club A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Mollet U.E, C.F. A Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Escola Futbol Mataró C.E. A Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Fundacio Esportiva Palamos A Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Vilassar Mar, U.E. A Figueres, U.E. A Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Manlleu, A.E.C. A Llagostera, U.E. B Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Fundació Esportiva Grama A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Europa, C.E. A Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Jornada 29 2018-05-20
Girona, F.C. B Europa, C.E. A Torres de Palau Diumenge 12:00h
Aqua Hotel Futbol Club A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal Can Xaubet (pineda M.) Diumenge 12:00h
Mollet U.E, C.F. A Granollers, E.C. A Municipal Germans Gonzalvo Dissabte 12:00h
Escola Futbol Mataró C.E. A Sant Andreu, U.E. B Municipal D'Esports de Mataro Dissabte 12:30h
Fundacio Esportiva Palamos A Vilassar Mar, U.E. A Annex Estadi Municipal Josep Massot i Sais Dissabte 15:30h
Figueres, U.E. A Manlleu, A.E.C. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13:00h
Llagostera, U.E. B Vilassar Dalt, C.E. A Municipal Santa Cristina D'Aro Diumenge 11:00h
Fundació Esportiva Grama A U.F.B. Jabac i Terrassa C Nou Municipal Santa Coloma Gramanet Dissabte 12:30h
Jornada 30 2018-05-26
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Girona, F.C. B Municipal Vic Dissabte 12:00h
Granollers, E.C. A Aqua Hotel Futbol Club A Municipal Granollers Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Mollet U.E, C.F. A Municipal Narcís Sala Diumenge 12:30h
Vilassar Mar, U.E. A Escola Futbol Mataró C.E. A Municipal Xevi Ramon Dissabte 12:15h
Manlleu, A.E.C. A Fundacio Esportiva Palamos A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 11:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Figueres, U.E. A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 16:00h
U.F.B. Jabac i Terrassa C Llagostera, U.E. B Municipal Can Jofresa Diumenge 16:00h
Europa, C.E. A Fundació Esportiva Grama A Municipal Nou Sardenya Dissabte 19:30h