Calendari

Primera Volta
Jornada 1 2017-09-17
Fundació Esportiva Grama A Sarria, C.P. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Damm, C.F. C Horta, U.AT. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Fundacio P. CE. Jupiter A Hospitalet C.E. A Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Europa, C.E. C Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Santa Eulalia, C.F. A Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Unificacion Llefia, C.F. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Figueres, U.E. B Martinenc, F.C. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Jornada 2 2017-09-23
Sarria, C.P. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Escola F. Girones-Sabat B Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Horta, U.AT. A Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Hospitalet C.E. A Damm, C.F. C Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Can Vidalet, C.F. A Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Europa, C.E. C Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Jornada 3 2017-09-30
Sarria, C.P. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Horta, U.AT. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Hospitalet C.E. A Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Damm, C.F. C Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Fundacio P. CE. Jupiter A Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Europa, C.E. C Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Santa Eulalia, C.F. A Martinenc, F.C. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Figueres, U.E. B Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Jornada 4 2017-10-07
Escola F. Girones-Sabat B Figueres, U.E. B Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18 h
Horta, U.AT. A Sarria, C.P. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Hospitalet C.E. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Can Vidalet, C.F. A Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Damm, C.F. C Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Europa, C.E. C Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Jornada 5 2017-10-14
Escola F. Girones-Sabat B Horta, U.AT. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Hospitalet C.E. A Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Can Vidalet, C.F. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Damm, C.F. C Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Fundacio P. CE. Jupiter A Martinenc, F.C. A Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Europa, C.E. C Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Figueres, U.E. B Santa Eulalia, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Jornada 6 2017-10-22
Horta, U.AT. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 12 h
Hospitalet C.E. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Can Vidalet, C.F. A Sarria, C.P. A Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Damm, C.F. C Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Europa, C.E. C Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Jornada 7 2017-10-28
Horta, U.AT. A Hospitalet C.E. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat B Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Sant Andreu, U.E. B Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Martinenc, F.C. A Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Damm, C.F. C Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Fundacio P. CE. Jupiter A Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Figueres, U.E. B Europa, C.E. C Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 12 h
Jornada 8 2017-11-04
Hospitalet C.E. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 19 h
Can Vidalet, C.F. A Horta, U.AT. A Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Sarria, C.P. A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Damm, C.F. C Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Europa, C.E. C Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Jornada 9 2017-11-11
Hospitalet C.E. A Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Horta, U.AT. A Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat B Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Martinenc, F.C. A Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Damm, C.F. C Europa, C.E. C Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Figueres, U.E. B Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Jornada 10 2017-11-19
Can Vidalet, C.F. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12 h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Hospitalet C.E. A Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Horta, U.AT. A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Sarria, C.P. A Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Europa, C.E. C Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Fundacio P. CE. Jupiter A Damm, C.F. C Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Jornada 11 2017-11-26
Can Vidalet, C.F. A Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Hospitalet C.E. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Horta, U.AT. A Martinenc, F.C. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat B Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Europa, C.E. C Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Figueres, U.E. B Damm, C.F. C Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Jornada 12 2017-12-03
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Figueres, U.E. B Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Diumenge 18.15 h
Sant Andreu, U.E. B Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Hospitalet C.E. A Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Horta, U.AT. A Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Europa, C.E. C Sarria, C.P. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Fundacio P. CE. Jupiter A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Damm, C.F. C Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Jornada 13 2017-12-16
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Can Vidalet, C.F. A Martinenc, F.C. A Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Hospitalet C.E. A Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Horta, U.AT. A Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat B Europa, C.E. C Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Damm, C.F. C Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Figueres, U.E. B Apa Poble Sec, CE. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 13 h
Jornada 14 2018-01-14
Figueres, U.E. B Sant Andreu, U.E. B Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 11.45 h
Martinenc, F.C. A Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Hospitalet C.E. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Europa, C.E. C Horta, U.AT. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Fundacio P. CE. Jupiter A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Damm, C.F. C Sarria, C.P. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Apa Poble Sec, CE. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Jornada 15 2018-01-13
Sant Andreu, U.E. B Martinenc, F.C. A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Can Vidalet, C.F. A Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Hospitalet C.E. A Europa, C.E. C Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Horta, U.AT. A Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat B Damm, C.F. C Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Figueres, U.E. B Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Segona Volta
Jornada 16 2018-01-20
Sarria, C.P. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Escola F. Girones-Sabat B Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Horta, U.AT. A Damm, C.F. C Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Hospitalet C.E. A Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Can Vidalet, C.F. A Europa, C.E. C Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Santa Eulalia, C.F. A Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Guinardo Dissabte 18 h
Jornada 17 2018-01-27
Figueres, U.E. B Sarria, C.P. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Fundació Esportiva Grama A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Horta, U.AT. A Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Damm, C.F. C Hospitalet C.E. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Fundacio P. CE. Jupiter A Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Europa, C.E. C Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Santa Eulalia, C.F. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Unificacion Llefia, C.F. A Martinenc, F.C. A Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Jornada 18 2018-02-03
Escola F. Girones-Sabat B Sarria, C.P. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Horta, U.AT. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Hospitalet C.E. A Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Can Vidalet, C.F. A Damm, C.F. C Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Europa, C.E. C Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Llefia Diumenge 18 h
Jornada 19 2018-02-17
Figueres, U.E. B Escola F. Girones-Sabat B Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 16.30 h
Sarria, C.P. A Horta, U.AT. A Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Hospitalet C.E. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Damm, C.F. C Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Fundacio P. CE. Jupiter A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Europa, C.E. C Martinenc, F.C. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Santa Eulalia, C.F. A Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Jornada 20 2018-02-24
Horta, U.AT. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Hospitalet C.E. A Sarria, C.P. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Can Vidalet, C.F. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Apa Poble Sec, CE. A Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Damm, C.F. C Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Europa, C.E. C Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Diumenge 11.15 h
Jornada 21 2018-03-03
Figueres, U.E. B Horta, U.AT. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Escola F. Girones-Sabat B Hospitalet C.E. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Damm, C.F. C Martinenc, F.C. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Fundacio P. CE. Jupiter A Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Europa, C.E. C Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Jornada 22 2018-03-10
Hospitalet C.E. A Horta, U.AT. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Can Vidalet, C.F. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Sarria, C.P. A Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Damm, C.F. C Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Europa, C.E. C Figueres, U.E. B Jugat Municipal Nou Sardenya Diumenge 19 h
Jornada 23 2018-03-17
Figueres, U.E. B Hospitalet C.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 15 h
Horta, U.AT. A Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat B Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Martinenc, F.C. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Damm, C.F. C Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Fundacio P. CE. Jupiter A Europa, C.E. C Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Jornada 24 2018-03-25
Can Vidalet, C.F. A Hospitalet C.E. A Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Horta, U.AT. A Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Sarria, C.P. A Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Europa, C.E. C Damm, C.F. C Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Fundacio P. CE. Jupiter A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Jupiter Diumenge 14 h
Jornada 25 2018-04-07
Figueres, U.E. B Can Vidalet, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17.45 h
Hospitalet C.E. A Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Horta, U.AT. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat B Martinenc, F.C. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Santa Eulalia, C.F. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Europa, C.E. C Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Damm, C.F. C Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Jornada 26 2018-04-14
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Can Vidalet, C.F. A Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Sant Andreu, U.E. B Hospitalet C.E. A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Horta, U.AT. A Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Sarria, C.P. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Europa, C.E. C Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Fundacio P. CE. Jupiter A Apa Poble Sec, CE. A Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Damm, C.F. C Figueres, U.E. B Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18 h
Jornada 27 2018-04-22
Figueres, U.E. B Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 13.30 h
Can Vidalet, C.F. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Hospitalet C.E. A Martinenc, F.C. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Horta, U.AT. A Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat B Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Europa, C.E. C Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Apa Poble Sec, CE. A Damm, C.F. C Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Jornada 28 2018-04-28
Sant Andreu, U.E. B Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17:00h
Martinenc, F.C. A Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Hospitalet C.E. A Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Horta, U.AT. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Europa, C.E. C Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Fundacio P. CE. Jupiter A Sarria, C.P. A Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Damm, C.F. C Fundació Esportiva Grama A Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Apa Poble Sec, CE. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal La Satalia Dissabte 12 h
Jornada 29 2018-05-05
Sant Andreu, U.E. B Figueres, U.E. B Jugat Municipal Narcís Sala Dissabte 17 h
Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Martinenc, F.C. A Jugat Zona Esp. Can Rull Camp A Dissabte 19:00h
Can Vidalet, C.F. A Unificacion Llefia, C.F. A Jugat Municipal El Molí (Can Vidalet) Diumenge 12:00h
Hospitalet C.E. A Santa Eulalia, C.F. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 20:00h
Horta, U.AT. A Europa, C.E. C Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat B Fundacio P. CE. Jupiter A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 18:00h
Sarria, C.P. A Damm, C.F. C Jugat Municipal Can Caralleu Dissabte 16:30h
Fundació Esportiva Grama A Apa Poble Sec, CE. A Jugat Nou Municipal Santa Coloma Gramenet Diumenge 11:45h
Jornada 30 2018-05-13
Martinenc, F.C. A Sant Andreu, U.E. B Jugat Municipal Guinardo Diumenge 20:00h
Unificacion Llefia, C.F. A Can Rull Romulo Tronchoni, C.F.U. A Jugat Municipal Llefia Dissabte 18:30h
Santa Eulalia, C.F. A Can Vidalet, C.F. A Jugat Municipal Santa Eulalia Hospitalet Dissabte 18:30h
Europa, C.E. C Hospitalet C.E. A Jugat Municipal Nou Sardenya Dissabte 12:30h
Fundacio P. CE. Jupiter A Horta, U.AT. A Jugat Municipal Jupiter Dissabte 18:00h
Damm, C.F. C Escola F. Girones-Sabat B Jugat Municipal Horta (Feliu i Codina) Diumenge 18:00h
Apa Poble Sec, CE. A Sarria, C.P. A Jugat Municipal La Satalia Diumenge 18:00h
Figueres, U.E. B Fundació Esportiva Grama A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h