Calendari

Primera Volta
Jornada 1 2017-09-17
Vilassar Mar, U.E. A Granollers, E.C. A Jugat Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Girona, F.C. C Jugat Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Badalona, C.F. B Escola F. Girones-Sabat A Jugat Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Premià Club Esportiu A Vilassar Dalt, C.E. A Jugat Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Sabadell, F.C. C Jugat Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Parets, C.F. A Fundacion Privada Hermes A Jugat Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Manlleu, A.E.C. A Figueres, U.E. A Jugat Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Escola Futbol Mataró C.E. B Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Jugat Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Jornada 2 2017-09-23
Granollers, E.C. A Escola Futbol Mataró C.E. B Jugat Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Girona, F.C. C Vilassar Mar, U.E. A Jugat Torres de Palau Dissabte 15:30h
Escola F. Girones-Sabat A Cardedeu, F.C. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Badalona, C.F. B Jugat Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Sabadell, F.C. C Premià Club Esportiu A Jugat Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Fundacion Privada Hermes A Olot, U.E. A Jugat Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Parets, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Manlleu, A.E.C. A Jugat Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Jornada 3 2017-09-30
Granollers, E.C. A Girona, F.C. C Jugat Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Escola F. Girones-Sabat A Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Vilassar Dalt, C.E. A Jugat Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Badalona, C.F. B Sabadell, F.C. C Jugat Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Premià Club Esportiu A Fundacion Privada Hermes A Jugat Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Figueres, U.E. A Jugat Camp Escola Pia Olot Dissabte 12 h
Parets, C.F. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Jugat Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Escola Futbol Mataró C.E. B Manlleu, A.E.C. A Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Jornada 4 2017-10-07
Girona, F.C. C Escola Futbol Mataró C.E. B Jugat Torres de Palau Dissabte 15:30h
Escola F. Girones-Sabat A Granollers, E.C. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Vilassar Mar, U.E. A Jugat Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Sabadell, F.C. C Cardedeu, F.C. A Jugat Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Fundacion Privada Hermes A Badalona, C.F. B Jugat Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Premià Club Esportiu A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Olot, U.E. A Jugat Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Parets, C.F. A Jugat Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Jornada 5 2017-10-14
Girona, F.C. C Escola F. Girones-Sabat A Jugat Torres de Palau Dissabte 15:30h
Granollers, E.C. A Vilassar Dalt, C.E. A Jugat Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Sabadell, F.C. C Jugat Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Fundacion Privada Hermes A Jugat Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Badalona, C.F. B Figueres, U.E. A Jugat Camp Municipal De Badalona Dissabte 16 h
Premià Club Esportiu A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Jugat Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Manlleu, A.E.C. A Jugat Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Escola Futbol Mataró C.E. B Parets, C.F. A Jugat Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Jornada 6 2017-10-21
Escola F. Girones-Sabat A Escola Futbol Mataró C.E. B Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Girona, F.C. C Jugat Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Sabadell, F.C. C Granollers, E.C. A Jugat Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Fundacion Privada Hermes A Vilassar Mar, U.E. A Jugat Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Cardedeu, F.C. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 16 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Badalona, C.F. B Jugat Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Premià Club Esportiu A Jugat Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Olot, U.E. A Jugat Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Jornada 7 2017-10-28
Escola F. Girones-Sabat A Vilassar Dalt, C.E. A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Girona, F.C. C Sabadell, F.C. C Jugat Torres de Palau Dissabte 15:30h
Granollers, E.C. A Fundacion Privada Hermes A Jugat Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Figueres, U.E. A Jugat Municipal Xevi Ramon Dissabte 18 h
Cardedeu, F.C. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Jugat Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Badalona, C.F. B Manlleu, A.E.C. A Jugat Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Premià Club Esportiu A Parets, C.F. A Jugat Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Escola Futbol Mataró C.E. B Olot, U.E. A Jugat Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Jornada 8 2017-11-04
Vilassar Dalt, C.E. A Escola Futbol Mataró C.E. B Jugat Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Sabadell, F.C. C Escola F. Girones-Sabat A Jugat Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Fundacion Privada Hermes A Girona, F.C. C Jugat Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Granollers, E.C. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Vilassar Mar, U.E. A Jugat Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Cardedeu, F.C. A Jugat Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Badalona, C.F. B Jugat Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Premià Club Esportiu A Jugat Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Jornada 9 2017-11-11
Vilassar Dalt, C.E. A Sabadell, F.C. C Jugat Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat A Fundacion Privada Hermes A Jugat Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Girona, F.C. C Figueres, U.E. A Jugat Torres de Palau Dissabte 15.30 h
Granollers, E.C. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Jugat Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Manlleu, A.E.C. A Jugat Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Parets, C.F. A Jugat Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Badalona, C.F. B Olot, U.E. A Jugat Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Escola Futbol Mataró C.E. B Premià Club Esportiu A Jugat Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Jornada 10 2017-11-19
Sabadell, F.C. C Escola Futbol Mataró C.E. B Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Fundacion Privada Hermes A Vilassar Dalt, C.E. A Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Escola F. Girones-Sabat A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Girona, F.C. C Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Granollers, E.C. A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Vilassar Mar, U.E. A Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Cardedeu, F.C. A Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Premià Club Esportiu A Badalona, C.F. B Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Jornada 11 2017-11-26
Sabadell, F.C. C Fundacion Privada Hermes A Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Figueres, U.E. A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Girona, F.C. C Manlleu, A.E.C. A Torres de Palau Dissabte 15:30h
Granollers, E.C. A Parets, C.F. A Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Olot, U.E. A Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Premià Club Esportiu A Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Escola Futbol Mataró C.E. B Badalona, C.F. B Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Jornada 12 2017-12-02
Fundacion Privada Hermes A Escola Futbol Mataró C.E. B Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Sabadell, F.C. C Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Vilassar Dalt, C.E. A Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Escola F. Girones-Sabat A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Girona, F.C. C Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Granollers, E.C. A Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Premià Club Esportiu A Vilassar Mar, U.E. A Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Badalona, C.F. B Cardedeu, F.C. A Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Jornada 13 2017-12-16
Fundacion Privada Hermes A Figueres, U.E. A Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Sabadell, F.C. C Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Manlleu, A.E.C. A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat A Parets, C.F. A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Girona, F.C. C Olot, U.E. A Torres de Palau Dissabte 15:30h
Granollers, E.C. A Premià Club Esportiu A Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Badalona, C.F. B Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Escola Futbol Mataró C.E. B Cardedeu, F.C. A Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Jornada 14 2018-01-07
Escola Futbol Mataró C.E. B Figueres, U.E. A Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Fundacion Privada Hermes A Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Sabadell, F.C. C Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Vilassar Dalt, C.E. A Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Escola F. Girones-Sabat A Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Premià Club Esportiu A Girona, F.C. C Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Badalona, C.F. B Granollers, E.C. A Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Cardedeu, F.C. A Vilassar Mar, U.E. A Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Jornada 15 2018-01-13
Figueres, U.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Fundacion Privada Hermes A Manlleu, A.E.C. A Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Sabadell, F.C. C Parets, C.F. A Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Olot, U.E. A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat A Premià Club Esportiu A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Girona, F.C. C Badalona, C.F. B Torres de Palau Dissabte 15:30h
Granollers, E.C. A Cardedeu, F.C. A Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Escola Futbol Mataró C.E. B Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Segona Volta
Jornada 16 2018-01-20
Granollers, E.C. A Vilassar Mar, U.E. A Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Girona, F.C. C Cardedeu, F.C. A Torres de Palau Dissabte 15:30h
Escola F. Girones-Sabat A Badalona, C.F. B Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Premià Club Esportiu A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Sabadell, F.C. C Olot, U.E. A Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Fundacion Privada Hermes A Parets, C.F. A Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Manlleu, A.E.C. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Escola Futbol Mataró C.E. B Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Jornada 17 2018-01-28
Escola Futbol Mataró C.E. B Granollers, E.C. A Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Vilassar Mar, U.E. A Girona, F.C. C Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Escola F. Girones-Sabat A Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Badalona, C.F. B Vilassar Dalt, C.E. A Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Premià Club Esportiu A Sabadell, F.C. C Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Fundacion Privada Hermes A Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Parets, C.F. A Figueres, U.E. A Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Manlleu, A.E.C. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Jornada 18 2018-02-03
Girona, F.C. C Granollers, E.C. A Torres de Palau Dissabte 15:30h
Escola F. Girones-Sabat A Vilassar Mar, U.E. A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Cardedeu, F.C. A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Sabadell, F.C. C Badalona, C.F. B Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Fundacion Privada Hermes A Premià Club Esportiu A Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Olot, U.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Parets, C.F. A Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Escola Futbol Mataró C.E. B Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Jornada 19 2018-02-18
Escola Futbol Mataró C.E. B Girona, F.C. C Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Granollers, E.C. A Escola F. Girones-Sabat A Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Vilassar Dalt, C.E. A Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Sabadell, F.C. C Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Badalona, C.F. B Fundacion Privada Hermes A Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Premià Club Esportiu A Figueres, U.E. A Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Parets, C.F. A Manlleu, A.E.C. A Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Jornada 20 2018-02-24
Escola F. Girones-Sabat A Girona, F.C. C Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Granollers, E.C. A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Sabadell, F.C. C Vilassar Mar, U.E. A Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Fundacion Privada Hermes A Cardedeu, F.C. A Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Badalona, C.F. B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Premià Club Esportiu A Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Olot, U.E. A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Escola Futbol Mataró C.E. B Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Jornada 21 2018-03-04
Escola Futbol Mataró C.E. B Escola F. Girones-Sabat A Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Girona, F.C. C Vilassar Dalt, C.E. A Torres de Palau Dissabte 15:30h
Granollers, E.C. A Sabadell, F.C. C Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Fundacion Privada Hermes A Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Figueres, U.E. A Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Badalona, C.F. B Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Premià Club Esportiu A Manlleu, A.E.C. A Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Parets, C.F. A Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Jornada 22 2018-03-10
Vilassar Dalt, C.E. A Escola F. Girones-Sabat A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Sabadell, F.C. C Girona, F.C. C Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Fundacion Privada Hermes A Granollers, E.C. A Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Vilassar Mar, U.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Cardedeu, F.C. A Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Badalona, C.F. B Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Premià Club Esportiu A Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Escola Futbol Mataró C.E. B Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Jornada 23 2018-03-18
Escola Futbol Mataró C.E. B Vilassar Dalt, C.E. A Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Escola F. Girones-Sabat A Sabadell, F.C. C Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Girona, F.C. C Fundacion Privada Hermes A Torres de Palau Dissabte 15:30h
Granollers, E.C. A Figueres, U.E. A Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Manlleu, A.E.C. A Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Badalona, C.F. B Parets, C.F. A Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Premià Club Esportiu A Olot, U.E. A Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Jornada 24 2018-03-25
Sabadell, F.C. C Vilassar Dalt, C.E. A Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Fundacion Privada Hermes A Escola F. Girones-Sabat A Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Girona, F.C. C Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Granollers, E.C. A Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Vilassar Mar, U.E. A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Cardedeu, F.C. A Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Badalona, C.F. B Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Premià Club Esportiu A Escola Futbol Mataró C.E. B Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Jornada 25 2018-04-08
Escola Futbol Mataró C.E. B Sabadell, F.C. C Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Fundacion Privada Hermes A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat A Figueres, U.E. A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Girona, F.C. C Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Torres de Palau Dissabte 15:30h
Granollers, E.C. A Manlleu, A.E.C. A Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Parets, C.F. A Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Olot, U.E. A Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Badalona, C.F. B Premià Club Esportiu A Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Jornada 26 2018-04-14
Fundacion Privada Hermes A Sabadell, F.C. C Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Figueres, U.E. A Vilassar Dalt, C.E. A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Escola F. Girones-Sabat A Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Girona, F.C. C Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Granollers, E.C. A Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Vilassar Mar, U.E. A Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Premià Club Esportiu A Cardedeu, F.C. A Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Badalona, C.F. B Escola Futbol Mataró C.E. B Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Jornada 27 2018-04-22
Escola Futbol Mataró C.E. B Fundacion Privada Hermes A Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h
Sabadell, F.C. C Figueres, U.E. A Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat A Manlleu, A.E.C. A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Girona, F.C. C Parets, C.F. A Torres de Palau Dissabte 15:30h
Granollers, E.C. A Olot, U.E. A Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Premià Club Esportiu A Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Cardedeu, F.C. A Badalona, C.F. B Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Jornada 28 2018-04-28
Figueres, U.E. A Fundacion Privada Hermes A Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Sabadell, F.C. C Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Vilassar Dalt, C.E. A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Escola F. Girones-Sabat A Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Girona, F.C. C Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Premià Club Esportiu A Granollers, E.C. A Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Badalona, C.F. B Vilassar Mar, U.E. A Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Cardedeu, F.C. A Escola Futbol Mataró C.E. B Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Jornada 29 2018-05-05
Figueres, U.E. A Escola Futbol Mataró C.E. B Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Fundacion Privada Hermes A Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Municipal Montgat Dissabte 12:00h
Sabadell, F.C. C Manlleu, A.E.C. A Poliesportiu Olimpya Diumenge 17:00h
Vilassar Dalt, C.E. A Parets, C.F. A Municipal Vilassar de Dalt Dissabte 18:00h
Escola F. Girones-Sabat A Olot, U.E. A Municipal Barri Germans Sabat Dissabte 16:00h
Girona, F.C. C Premià Club Esportiu A Torres de Palau Dissabte 15:30h
Granollers, E.C. A Badalona, C.F. B Municipal Granollers Dissabte 16:15h
Vilassar Mar, U.E. A Cardedeu, F.C. A Municipal Xevi Ramon Diumenge 16:00h
Jornada 30 2018-05-12
Vic Riuprimer Refo Futbol Club A Figueres, U.E. A Municipal El Rieral Dissabte 13:00h
Manlleu, A.E.C. A Fundacion Privada Hermes A Municipal d'Esports de Manlleu Dissabte 17:00h
Parets, C.F. A Sabadell, F.C. C Municipal Josep Seguer Dissabte 17:00h
Olot, U.E. A Vilassar Dalt, C.E. A Camp Escola Pia Olot Dissabte 12:00h
Premià Club Esportiu A Escola F. Girones-Sabat A Municipal Premià de Mar Dissabte 17:00h
Badalona, C.F. B Girona, F.C. C Camp Municipal De Badalona Dissabte 16:00h
Cardedeu, F.C. A Granollers, E.C. A Municipal Cardedeu Dissabte 17:15h
Escola Futbol Mataró C.E. B Vilassar Mar, U.E. A Municipal D'Esports de Mataro Diumenge 17:00h