Calendari

Primera Volta
Jornada 1 2016-09-30
Base Roses, C.F. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Camprodon, U.E. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Cellera, C.F. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Abadessenc, C.E. A Municipal Llançà Diumenge 17:15h
L'Escala, F.C. A Llagostera, U.E. B Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Banyoles, C.E. A Figueres, U.E. B Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16 h
Porqueres, U.E. A Quart, U.E. B Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Jornada 2 2016-10-07
Vilamalla, F.C. A Porqueres, U.E. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B Base Roses, C.F. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Cellera, C.F. A Camprodon, U.E. A Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Abadessenc, C.E. A Peralada, C.F. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Llagostera, U.E. B Llançà, C.E. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B L'Escala, F.C. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Quart, U.E. B Banyoles, C.E. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Jornada 3 2016-10-14
Vilamalla, F.C. A Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Cellera, C.F. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Camprodon, U.E. A Abadessenc, C.E. A Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Llagostera, U.E. B Jugat Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Llançà Dissabte 17.15 h
L'Escala, F.C. A Quart, U.E. B Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Porqueres, U.E. A Banyoles, C.E. A Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Jornada 4 2016-10-22
Fundació Unió Esportiva Olot B Porqueres, U.E. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Cellera, C.F. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Abadessenc, C.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Llagostera, U.E. B Camprodon, U.E. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Peralada, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Quart, U.E. B Llançà, C.E. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A L'Escala, F.C. A Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
Jornada 5 2016-10-29
Fundació Unió Esportiva Olot B Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Vilamalla, F.C. A Cellera, C.F. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Abadessenc, C.E. A Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Llagostera, U.E. B Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Camprodon, U.E. A Figueres, U.E. B Jugat Camp de la Vila Dissabte 15.30 h
Peralada, C.F. A Quart, U.E. B Jugat Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Banyoles, C.E. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Porqueres, U.E. A L'Escala, F.C. A Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Jornada 6 2016-11-04
Escola F. Ripolles A.E. A Porqueres, U.E. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Cellera, C.F. A Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Abadessenc, C.E. A Vilamalla, F.C. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Llagostera, U.E. B Base Roses, C.F. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Quart, U.E. B Camprodon, U.E. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Peralada, C.F. A Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Llançà, C.E. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Jornada 7 2016-11-11
Escola F. Ripolles A.E. A Cellera, C.F. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B Abadessenc, C.E. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Vilamalla, F.C. A Llagostera, U.E. B Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17.40 h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Quart, U.E. B Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Camprodon, U.E. A Banyoles, C.E. A Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Porqueres, U.E. A Llançà, C.E. A Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Jornada 8 2016-11-19
Cellera, C.F. A Porqueres, U.E. A Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Abadessenc, C.E. A Escola F. Ripolles A.E. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Llagostera, U.E. B Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Vilamalla, F.C. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Quart, U.E. B Base Roses, C.F. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Camprodon, U.E. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Jornada 9 2016-11-26
Cellera, C.F. A Abadessenc, C.E. A Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Llagostera, U.E. B Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B Figueres, U.E. B Jugat Camp Escola Pia Olot Dissabte 16 h
Vilamalla, F.C. A Quart, U.E. B Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Banyoles, C.E. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Camprodon, U.E. A Llançà, C.E. A Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Porqueres, U.E. A Peralada, C.F. A Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Jornada 10 2016-12-02
Abadessenc, C.E. A Porqueres, U.E. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Llagostera, U.E. B Cellera, C.F. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Quart, U.E. B Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Vilamalla, F.C. A Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Base Roses, C.F. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Peralada, C.F. A Camprodon, U.E. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Jornada 11 2016-12-09
Abadessenc, C.E. A Llagostera, U.E. B Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Cellera, C.F. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 12 h
Escola F. Ripolles A.E. A Quart, U.E. B Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B Banyoles, C.E. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Vilamalla, F.C. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Llançà, C.E. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Porqueres, U.E. A Camprodon, U.E. A Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Jornada 12 2016-12-17
Llagostera, U.E. B Porqueres, U.E. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Abadessenc, C.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17:00h
Quart, U.E. B Cellera, C.F. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Peralada, C.F. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Camprodon, U.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Jornada 13 2017-01-15
Llagostera, U.E. B Figueres, U.E. B Jugat - Desconegut - Diumenge 16 h
Abadessenc, C.E. A Quart, U.E. B Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Cellera, C.F. A Banyoles, C.E. A Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Escola F. Ripolles A.E. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B Llançà, C.E. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Vilamalla, F.C. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Camprodon, U.E. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Porqueres, U.E. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Jornada 14 2017-01-21
Porqueres, U.E. A Figueres, U.E. B Jugat Mianigues Dissabte 18 h
Quart, U.E. B Llagostera, U.E. B Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Abadessenc, C.E. A Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Cellera, C.F. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Peralada, C.F. A Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Camprodon, U.E. A Vilamalla, F.C. A Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Jornada 15 2017-01-28
Figueres, U.E. B Quart, U.E. B Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Llagostera, U.E. B Banyoles, C.E. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Abadessenc, C.E. A L'Escala, F.C. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Cellera, C.F. A Llançà, C.E. A Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B Camprodon, U.E. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Vilamalla, F.C. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Porqueres, U.E. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Segona Volta
Jornada 16 2017-01-13
Vilamalla, F.C. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Camprodon, U.E. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Cellera, C.F. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Abadessenc, C.E. A Llançà, C.E. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Llagostera, U.E. B L'Escala, F.C. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Banyoles, C.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Quart, U.E. B Porqueres, U.E. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Jornada 17 2017-01-20
Porqueres, U.E. A Vilamalla, F.C. A Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Base Roses, C.F. A Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Camprodon, U.E. A Cellera, C.F. A Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Abadessenc, C.E. A Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Llagostera, U.E. B Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
L'Escala, F.C. A Figueres, U.E. B Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 16.30 h
Banyoles, C.E. A Quart, U.E. B Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
Jornada 18 2017-01-28
Fundació Unió Esportiva Olot B Vilamalla, F.C. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Cellera, C.F. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Abadessenc, C.E. A Camprodon, U.E. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Llagostera, U.E. B Peralada, C.F. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Llançà, C.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 16 h
Quart, U.E. B L'Escala, F.C. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Porqueres, U.E. A Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
Jornada 19 2017-02-03
Porqueres, U.E. A Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Vilamalla, F.C. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Cellera, C.F. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Abadessenc, C.E. A Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Camprodon, U.E. A Llagostera, U.E. B Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Perelada Diumenge 15.30 h
Llançà, C.E. A Quart, U.E. B Municipal Llançà Diumenge 17:15h
L'Escala, F.C. A Banyoles, C.E. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Jornada 20 2017-02-10
Escola F. Ripolles A.E. A Fundació Unió Esportiva Olot B Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Cellera, C.F. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Abadessenc, C.E. A Base Roses, C.F. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Llagostera, U.E. B Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Camprodon, U.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Quart, U.E. B Peralada, C.F. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Llançà, C.E. A Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Porqueres, U.E. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Jornada 21 2017-02-17
Porqueres, U.E. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B Cellera, C.F. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Vilamalla, F.C. A Abadessenc, C.E. A Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Llagostera, U.E. B Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Bosc de Tosca Dissabte 17 h
Camprodon, U.E. A Quart, U.E. B Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Banyoles, C.E. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Jornada 22 2017-02-25
Cellera, C.F. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Abadessenc, C.E. A Fundació Unió Esportiva Olot B Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Llagostera, U.E. B Vilamalla, F.C. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Base Roses, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Quart, U.E. B Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Camprodon, U.E. A Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Peralada, C.F. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Porqueres, U.E. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Jornada 23 2017-03-03
Porqueres, U.E. A Cellera, C.F. A Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Abadessenc, C.E. A Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B Llagostera, U.E. B Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Vilamalla, F.C. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16 h
Base Roses, C.F. A Quart, U.E. B Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Banyoles, C.E. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Camprodon, U.E. A L'Escala, F.C. A Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Peralada, C.F. A Llançà, C.E. A Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Jornada 24 2017-03-10
Abadessenc, C.E. A Cellera, C.F. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Llagostera, U.E. B Escola F. Ripolles A.E. A Jugat - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Quart, U.E. B Vilamalla, F.C. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Base Roses, C.F. A Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Camprodon, U.E. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Peralada, C.F. A Porqueres, U.E. A Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Jornada 25 2017-03-17
Porqueres, U.E. A Abadessenc, C.E. A Mianigues Dissabte 18:00h
Cellera, C.F. A Llagostera, U.E. B Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Ripoll Diumenge 16 h
Fundació Unió Esportiva Olot B Quart, U.E. B Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Vilamalla, F.C. A Banyoles, C.E. A Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Llançà, C.E. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Camprodon, U.E. A Peralada, C.F. A Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Jornada 26 2017-03-25
Llagostera, U.E. B Abadessenc, C.E. A - Desconegut - Diumenge
Figueres, U.E. B Cellera, C.F. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Diumenge 18.45 h
Quart, U.E. B Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Vilamalla, F.C. A Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Base Roses, C.F. A Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Peralada, C.F. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Camprodon, U.E. A Porqueres, U.E. A Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Jornada 27 2017-03-31
Porqueres, U.E. A Llagostera, U.E. B Jugat Mianigues Dissabte 18:00h
Abadessenc, C.E. A Figueres, U.E. B Jugat Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Cellera, C.F. A Quart, U.E. B Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Banyoles, C.E. A Jugat Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B L'Escala, F.C. A Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Vilamalla, F.C. A Llançà, C.E. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Peralada, C.F. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Camprodon, U.E. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Jornada 28 2017-05-13
Figueres, U.E. B Llagostera, U.E. B Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 17 h
Quart, U.E. B Abadessenc, C.E. A Mpal. Gaudenci Sellés Romà Diumenge 11:30h
Banyoles, C.E. A Cellera, C.F. A Jugat Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Escola F. Ripolles A.E. A Jugat Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Fundació Unió Esportiva Olot B Jugat Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Peralada, C.F. A Vilamalla, F.C. A Jugat Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Camprodon, U.E. A Base Roses, C.F. A Jugat Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Porqueres, U.E. A Jugat Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Jornada 29 2017-05-20
Figueres, U.E. B Porqueres, U.E. A Jugat Estadi Municipal de Figueres Dissabte 18.30 h
Llagostera, U.E. B Quart, U.E. B Jugat - Desconegut - Diumenge
Abadessenc, C.E. A Banyoles, C.E. A Municipal Sant Joan Abadesses Dissabte 18:00h
Cellera, C.F. A L'Escala, F.C. A Jugat Municipal La Cellera De Ter Diumenge 16:00h
Escola F. Ripolles A.E. A Llançà, C.E. A Municipal Ripoll Dissabte 16:00h
Fundació Unió Esportiva Olot B Peralada, C.F. A Jugat Camp Escola Pia Olot Diumenge 19:00h
Vilamalla, F.C. A Camprodon, U.E. A Jugat Municipal Vilamalla Pont Del Princep Dissabte 16:00h
Base Roses, C.F. A Escola F. Bosc De Tosca, C. A Jugat Municipal La Vinyassa Dissabte 17:00h
Jornada 30 2017-05-27
Quart, U.E. B Figueres, U.E. B Mpal. Gaudenci Sellés Romà Dissabte 19.50 h
Banyoles, C.E. A Llagostera, U.E. B Nou Estadi Municipal Banyoles Dissabte 16:00h
L'Escala, F.C. A Abadessenc, C.E. A Nou Camp Municipal L'escala Dissabte 17:00h
Llançà, C.E. A Cellera, C.F. A Municipal Llançà Diumenge 17:15h
Peralada, C.F. A Escola F. Ripolles A.E. A Municipal Perelada Dissabte 17:00h
Camprodon, U.E. A Fundació Unió Esportiva Olot B Camp de la Vila Diumenge 12:00h
Escola F. Bosc De Tosca, C. A Vilamalla, F.C. A Municipal Bosc de Tosca Diumenge 16:15h
Porqueres, U.E. A Base Roses, C.F. A Mianigues Dissabte 18:00h