Notícies
Noticia
Noticia Noticia
Noticia

Vilatenim rebrà aquest cap de setmana la Badia de Roses Cup

Data: 2017-06-15 09:04:00

Descripció:

L'estadi de Vilatenim serà una de les seus, els propers dies 17 i 18 de juny, de la Badia de Roses Cup, un torneig de futbol base que tindrà lloc en diferents terrenys de joc de l'Alt Empordà (Roses, Sant Pere Pescador, Vila-sacra i Palau-saverdera) i obert a les categories iniciació (nascuts a partir de 2011), prebenjamí (nascuts entre 2009 i 2010), benjamí (nascuts entre 2007 i 2008), aleví (nascuts entre 2006 i 2006), infantil (nascuts entre 2003 i 2004), cadet (nascuts entre 2001 i 2002) i juvenil (a partir de 1998). Organitzat per Travel Sports, el torneig s'adreça a escoles de futbol, associacions esportives, col·legis i clubs amb la voluntat de combinar la competició amb l'experiència de viure un gran esdeveniment esportiu. Aquests en seran els equips participants: UE Canovelles, Selecció de Pineda i UE La Jonquera s'han inscrit en la categoria Juvenil; Franqueses del Vallès A, B i C; FC Can Buxeres, FC Calella, AE Roses, CE Premià de Dalt i FC Voltreganès, en la categoria Cadet; UE Figueres, FB Voltreganès, Asdefor, UE Canovelles, AE Roses i FC Can Buxeres, en la Infantil-1; UE Canovelles B i C, Fundació PCE Júpiter, UE Vila-sacra, CE Llerona i AE Roses, a la Infantil-2; UE Vila-sacra, UE Figueres A, Asdefor B i C, AE Roses B i CF Palau-saverdera, a l'Aleví-2; AE Roses, Asdefor, UE Sants, UE Figueres B, UE Canovelles i CD Ribes, a l'Aleví-1; Asdefor A, B i C; UE Sants A, B i C; FC Imperio i UE Canovelles, a la Benjamí; UE Vila-sacra, UE Figueres A i B, UE Sants A i B i AE Roses, a la Prebenjamí, i UE Figueres, UE Canovelles, UE Vila-sacra i AE Roses, a la d'Escoleta.

 

Aquests són els horaris dels partits que es jugaran a l'estadi de Vilatenim -i els dels equips de la Unió en d'altres seus:

 

Dissabte 17/6/2017 (Estadi de Vilatenim)

UEF-FC Voltreganès (9 h) / Infantil-1

AE Roses B-UE Canovelles C (10 h) / Infantil-2

UE Figueres-Asdefor (11 h) / Infantil-1

AE Roses B-Fundació PCE Júpiter (12 h) / Infantil-2

UE Vila-sacra-UE Figueres A (13 h) / Aleví-2

UE Vila-sacra-Asdefor C (16.30 h) / Aleví-2

UE Canovelles A-FC Can Buxeres (17.30 h) / Infantil-1

Franqueses Vallès A-FC Can Buxeres (18.30 h) / Cadet

Franqueses Vallès C-CF Calella (19.30 h) / Cadet

 

Dissabte 17/6/2017 (Annex de Vilatenim)

UE Figueres B-UE Canovelles (9.30 h) / Aleví-1

Asdefor B-Asdefor (10.30 h) / Benjamí

UE Figueres B-CD Ribes (11.30 h) / Aleví-1

UE Figueres-UE Canovelles (12.30 h) / Escoleta

UE Sants C-Asdefor B (16.30 h) / Benjamí

UE Sants B-UE Figueres B (17.30 h) / Prebenjamí

UE Figueres A-Asdefor C (18.30 h) / Aleví-2

UE Sants A-UE Figueres A (19.30 h) / Prebenjamí

 

Dissabte 17/6/2017 (Municipal de Roses)

AE Roses-UE Figueres (12.30 h) / Prebenjamí

UE Figueres-UE Vila-sacra (19.30 h) / Escoleta

 

Dissabte 17/6/2017 (Municipal de Palau-saverdera)

UE Vila-sacra-UE Figueres B (12.30 h) / Prebenjamí

 

Diumenge 18/6/2017 (Estadi de Vilatenim)

Franqueses Vallès A-CF Calella (9.30 h) / Cadet

3r Grup A-3r Grup B (10.30 h) / Aleví-1

3r Grup A-3r Grup B (10.30 h) / Aleví-2

2n Grup A-2n Grup B (11.30 h) / Aleví-1

2n Grup A-2n Grup B (11.30 h) / Aleví-2

1r Grup A-1r Grup B (12.30 h) / Aleví-1

1r Grup A-1r Grup B (12.30 h) / Aleví-2

 

Diumenge 18/6/2017 (Municipal de Roses)

UE Figueres-AE Roses (9.30 h) / Escoleta

 

Diumenge 18/6/2017 (Annex de Vilatenim)

3r Grup A-3r Grup B (10.30 h) / Prebenjamí

2n Grup A-2n Grup B (11.30 h) / Prebenjamí

1r Grup A-1r Grup B (12.30 h) / Prebenjamí

 

Per a més informació: https://travelsports.net/

 

 



 

 

 

Aquesta notícia ha estat llegida 428 vegades.