Actualitat
Primer Equip
Sumar sempre és positiu Sumar sempre és positiu
Empat al camp de l'Europa en un partit amb dues parts ben diferenciades (0-0)
Llegir +
Primer Equip
Bon empat contra un rival difícil Bon empat contra un rival difícil
El Figueres comença la segona volta sumant un punt a casa davant l'Horta (1-1)
Llegir +
Primer Equip
La quarta es resisteix La quarta es resisteix
El Figueres perd amb el Sant Andreu a casa i es queda a les portes d'encadenar quatre partits puntuant
Llegir +
Empat treballat en un camp molt complicat Llegir +
El bon treball té la seva recompensa Llegir +
Victòria agònica per trencar la mala ratxa Llegir +
Classificació
Equip P PJ PG PE PP GF GC
1 Prat, A.E. 34 16 10 4 2 17 5
2 Llagostera, U.E. 33 16 10 3 3 24 11
3 Hospitalet C.E. 29 15 9 2 4 30 9
4 Europa, C.E. 28 16 8 4 4 25 16
5 Horta, U.AT. 28 16 8 4 4 23 17
6 Vilafranca, F.C. 27 16 8 3 5 16 13
7 Granollers, E.C. 26 16 7 5 4 21 13
8 Terrassa Olimpica 2010 SAD 26 16 7 5 4 15 12
9 San Cristobal, C.P. 24 15 7 3 5 19 19
10 Reus Deportiu, C.F. 23 15 6 5 4 22 15
11 Pobla Mafumet, C.F. 22 17 6 4 7 22 17
12 Cerdanyola Valles, C.E. 21 16 5 6 5 16 17
13 Sant Andreu, U.E. 20 15 5 5 5 17 13
14 Figueres, U.E. 19 16 5 4 7 14 17
15 Santfeliuenc, F.C. 18 16 4 6 6 16 18
16 Fundació Esportiva Grama 16 17 3 7 7 14 22
17 Asco C.F. 16 17 4 4 9 11 23
18 Castelldefels, U.E. 15 16 3 6 7 9 17
19 Sants, U.E. 15 17 4 3 10 13 27
20 Santboia, F.C. 11 16 3 2 11 8 25
21 Martinenc, F.C. 8 16 1 5 10 9 35
Propera jornada Nº 18
Local Visitant Dia Hora
Llagostera, U.E. Castelldefels, U.E. Dissabte 17:00h
Granollers, E.C. Terrassa Olimpica 2010 SAD Diumenge 12:00h
Fundació Esportiva Grama Descansa Diumenge 11:45h
Asco C.F. Reus Deportiu, C.F. Dissabte 19:30h
Pobla Mafumet, C.F. Santboia, F.C. Diumenge 19:00h
Sants, U.E. San Cristobal, C.P. Dissabte 19:30h
Hospitalet C.E. Prat, A.E. Diumenge 12:00h
Santfeliuenc, F.C. Figueres, U.E. Diumenge 19:00h
[prèvia] [com arribar-hi]
Vilafranca, F.C. Martinenc, F.C. Dissabte 19:00h
Cerdanyola Valles, C.E. Europa, C.E. Diumenge 19:00h
Sant Andreu, U.E. Horta, U.AT. Diumenge 20:00h
Jornada Nº 17
Local Visitant
Terrassa Olimpica 2010 SAD 1 1 Llagostera, U.E.
Descansa 0 0 Granollers, E.C.
Reus Deportiu, C.F. 2 0 Fundació Esportiva Grama
Santboia, F.C. 0 1 Asco C.F.
San Cristobal, C.P. 1 0 Pobla Mafumet, C.F.
Prat, A.E. 2 0 Sants, U.E.
Figueres, U.E. 0 3 Hospitalet C.E.
Martinenc, F.C. 0 0 Santfeliuenc, F.C.
Europa, C.E. 0 3 Vilafranca, F.C.
Horta, U.AT. 3 1 Cerdanyola Valles, C.E.
Castelldefels, U.E. 1 0 Sant Andreu, U.E.