Actualitat
El Club
El Cadet A i l'Aleví A debuten demà al MIC 2014
El Cadet A i l'Aleví A debuten demà al MIC 2014
S'enfrontaran al Qatar National Team, a Hostalric (17 h) i a l'Aspire, a Sant Antoni de Calonge (16 h) en el primer partit de la 1a fase
Llegir +
El Club
La Unió, protagonista per Sant Jordi!
La Unió, protagonista per Sant Jordi!
El primer equip s'enfrontarà al Rubí (18.30 h) en el partit de la 34a jornada i el club disposarà d'una parada a la Rambla on vendrà roses
Llegir +
Juvenil
Maleït darrer segon (1-1)
Maleït darrer segon (1-1)
Al juvenil A li llisca el triomf dels dits en l'últim segon després d'avançar-se 0-1 gràcies a Henry (33') i de desaprofitar un penal (13')
Llegir +
Primer Equip
Un punt en majúscules (1-1)
Un punt en majúscules (1-1)
Un gol esplèndid de Borja en un llançament de falta (77') premia l'esforç del Figueres al camp d'un Ascó que s'havia avançat (62')
Llegir +
El Figueres-Santfeliuenc, el 30 d'abril (20.30 h) Llegir +
Duels que fan patxoca (1-1) Llegir +
Cornellà, amb la Catalana contra l'Hospitalet Llegir +
ARGON
Enganxines
 
El Marcador
Veure Crònica | Veure Golejadors
Asco C.F. - Figueres, U.E.
3a Divisió Nacional Grup 5
Jornada 33
Dissabte 2014-04-12 18 h
Publicitat
Partits Propera Jornada
Primer Equip - A - Rubí, U.E.  P 
Dimecres 2014-04-23, Figueres (18.30 h)
Juvenil - A - Gavà C.F.  P 
Diumenge 2014-04-27, Figueres (12 h)
Escola Futbol Mataró C.E. - Infantil - A  P 
Dissabte 2014-04-26, Mataro (12.15 h)
Juvenil - B - Bisbalenc, AT.  P 
Dissabte 2014-04-26, Figueres (17.15 h)
Descansa - Juvenil - C  P 
Dissabte 2014-03-21, ()
Cadet - B - Esplais, C.F.  P 
Dissabte 2014-04-26, Figueres (15 h)
Peralada, C.F. - Infantil - B  P 
Dissabte 2014-04-26, PERALADA (11 h)
Aleví - A - Esplais, C.F.  P 
Dissabte 2014-04-26, (10 h)
Base L'empordanet C.F. - Aleví - B  P 
Diumenge 2014-04-27, (12 h)
Aleví - C - Parroquial Santa Eugenia, C.F.  P 
Diumenge 2014-04-27, (12.30 h)
La Salle Figueres, C.E. - Aleví - D  P 
Dissabte 2014-04-26, (15.30 h)
Aleví E - Torneig Vilamajor []
Dissabte 19 d'abril , Municipal de Vilamajor (10 h)
Aleví - E - Palau-saverdera,C.D.  P 
Diumenge 2014-04-27, (10 h)
Cadet A - CE Banyoles [Lliga (Jornada 24)]
Dimecres 23 d'abril , Vilatenim (20.45 h)
Argentona, C.F. - Cadet - A  P 
Dissabte 2014-04-26, (15.30 h)
Tele
Últims Resultats
Asco C.F. 1 Primer Equip - A 1 +
Hospitalet C.E. 1 Juvenil - A 1 +
Infantil - A 2 Mollet U.E, C.F. 2 +
Fundacio Esportiva Palamos suspes Juvenil - B +
Juvenil - C 3 Esplais, C.F. 2 +
Base Roses, C.F. 1 Cadet - B 2 +
Infantil - B 1 Escola F. Baix Ter, C.E. 0 +
Escola F. Baix Ter, C.E. 2 Aleví - A 3 +
Aleví - B 5 La Salle Figueres, C.E. 1 +
Porqueres, U.E. 6 Aleví - C 3 +
Aleví - D 12 La Jonquera, U.E. 3 +
Descansa suspes Aleví - E +
Cadet - A suspes Banyoles, C.E. +
ARGON
Destacats
Destacats
Classificació 3a Divisió Grup 5
Equip P PJ
1 Montañesa, C.F. 66 33
2 Cornellà, U.D. 64 33
3 Europa, C.E. 62 33
4 Asco C.F. 61 33
5 Rubí, U.E. 57 33
6 Palamós, C.F. 57 33
7 Terrassa, F.C. 56 33
8 Sanfeliuenc, F.C. 50 33
9 Pobla Mafumet, C.F. 48 33
10 Figueres, U.E. 44 33
11 Manlleu, A.E.C. 42 33
12 Castelldefels, U.E. 41 33
13 Vilafranca, F.C. 40 33
14 Santboia, F.C. 39 33
15 Cerdanyola Del Valles Fc. 38 33
16 Masnou, C.D. 34 33
17 Gavà C.F. 32 33
18 Vilassar Mar, U.E. 32 33
19 Rapitenca, U.E. 28 33
20 Gramanet Milan, U.D. AT. 12 33

Meteoclimatic
Highslide JS