Actualitat
El Club
L'aleví B, 4rt classificat al Torneig de Bosc de Tosca
L'aleví B, 4rt classificat al Torneig de Bosc de Tosca
En el partit que havia de donar l'accés a la final als unionistes, l'Olot A els va eliminar (1-1) a la tanda de penals
Llegir +
Primer Equip
Desconnexió fatal (2-0)
Desconnexió fatal (2-0)
Dos gols encaixats en només un minut a Ascó (59' i 60') condemnen la Unió a la derrota en un xoc molt elèctric
Llegir +
El Club
Bon paper dels alevins al Torneig 11 de setembre
Bon paper dels alevins al Torneig 11 de setembre
L'Aleví C 2004 va ser subcampió, després de perdre en els penals a la final contra el Girona FC, mentre que l'Aleví A va ser 5è
Llegir +
Primer Equip
Ja tenim guanyadors per al viatge a Ascó!
Ja tenim guanyadors per al viatge a Ascó!
David Pérez Guerra, Alejandro Bosch Téllez i Kevin Consuegra Naranjo animaran el primer equip a terres tarragonines
Llegir +
Vols venir amb el primer equip a Ascó? Llegir +
Cop de puny a la taula (3-0) Llegir +
Cargol: "Necessitem a tothom amb nosaltres" Llegir +
ARGON
Enganxines
 
El Marcador
Veure Crònica | Veure Golejadors
Asco C.F. - Figueres, U.E.
3a Divisió Nacional Grup 5
Jornada 5
Dissabte 2014-09-14 18:30h
Publicitat
Partits Propera Jornada
Infantil A - EF Gironès Sàbat [Amistós]
Dissabte 13 de setembre , Vilatenim (15.30 h)
Juvenil B - Unió Girona [Amistós]
Dissabte 13 de setembre , Vilatenim (17.30 h)
Cadet B - EF Gironès Sàbat [Amistós]
Dissabte 13 de setembre , Vilatenim (11.30 h)
Infantil B - EF Sant Feliu [Amistós]
Diumenge 14 de setembre , Vilartagues (12.30 h)
Infantil B - FE Begur [Amistós]
Dijous 11 de setembre , Begur (10.30 h)
Aleví A - EF Gironès Sàbat [Amistós]
Dissabte 13 de setembre , Vilatenim (10 h)
Aleví A - Torneig La Bisbal [Amistós]
Dijous 11 de setembre , La Bisbal ()
Aleví B - Torneig Boscdetosca [Amistós]
Dissabte 13 de setembre , Les Preses ()
Aleví C - Torneig La Bisbal [Amistós]
Dijous 11 de setembre , La Bisbal ()
Aleví C - EF Gironès Sàbat [Amistós]
Diumenge 14 de setembre , Vilatenim (10 h)
Aleví D - Torneig de Boscdetosca [Amistós]
Dissabte 13 de setembre , Les Preses ()
Primer Equip - A - Cerdanyola Del Valles Fc.  P 
Diumenge 2014-10-05, Figueres (16:30h)
Juvenil A - EF Sant Feliu [Amistós]
Dissabte 13 de setembre , Vilartagues (16 h)
Juvenil - A - Bisbalenc, AT.  P 
Dissabte 2014-09-20, Figueres (19 h)
Cadet A - UE Olot [Amistós]
Diumenge 14 de setembre , Vilatenim (12 h)
Vilassar Mar, U.E. - Cadet - A  P 
Dissabte 2014-10-04, Vilassar de Mar (12 h)
Tele
Últims Resultats 3ª Divisió Grup V
Manlleu, A.E.C. 3 1 Martinenc, F.C.
Santfeliuenc, F.C. 0 1 Vilassar Mar, U.E.
Cerdanyola Del Valles Fc. 2 1 Terrassa, F.C.
Asco C.F. 2 0 Figueres, U.E.
Montañesa, C.F. 2 0 Castelldefels, U.E.
Peralada, C.F. 4 2 Masnou, C.D.
Europa, C.E. 1 1 Sabadell F.c., C.E.
Rubí, U.E. 2 2 Vilafranca, F.C.
Pobla Mafumet, C.F. 1 3 Palamós, C.F.
Gavà C.F. 1 0 Prat, A.E.
ARGON
Destacats
Destacats
Classificació 3a Divisió Grup 5
Equip P PJ
1 Peralada, C.F. 12 5
2 Rubí, U.E. 11 5
3 Asco C.F. 10 5
4 Santfeliuenc, F.C. 10 5
5 Pobla Mafumet, C.F. 10 5
6 Europa, C.E. 9 5
7 Montañesa, C.F. 9 5
8 Gavà C.F. 9 5
9 Palamós, C.F. 9 5
10 Cerdanyola Del Valles Fc. 8 4
11 Manlleu, A.E.C. 7 5
12 Vilafranca, F.C. 7 5
13 Vilassar Mar, U.E. 6 4
14 Masnou, C.D. 6 5
15 Figueres, U.E. 3 5
16 Castelldefels, U.E. 3 5
17 Martinenc, F.C. 3 5
18 Sabadell F.c., C.E. 2 5
19 Terrassa, F.C. 2 5
20 Prat, A.E. 1 5

Meteoclimatic